Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondja a pasi,hogy szebbek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Savao kérdése:

Azt mondja a pasi,hogy szebbek sminkben a lányok?

Figyelt kérdés

Én eléggé elítélem az ilyet.. van egy srác aki azt mondja neki jobban bejönnek sminkel a fejükön a nők. Csak én érzem ezt zavarónak? Főleg,hogy valami lenne ebből a kapcsolatból. De ha ilyen hiú és "mű kedvelő" értitek mű,.. bár magán is látom ezeket a műbb dolgokat mint pl. férfi smink. Elég hiú emberről beszélünk. Csak mert az a megszokott válasza mindig a férfiaknak,hogy


"smink nélkül szebb vagy!"


21évesről beszélünk...



2021. márc. 28. 09:07
A kérdező szavazást indított:
Smink nélkül szép a nőm
Sminkel szebb a nőm
52 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A smink pont azért lett kitalálva, hogy a csúnyák is szépnek tűnjenek.

Én személy szerint jobban szeretem, ha csak minimális a vakolat, hogy ráismerjek a nőmre este is, miután lemosta.

Ha ez a csávó a műlányokat szereti, te meg nem vagy az, akkor ne tervezz vele hosszú távra.

2021. márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem akarja rám erőltetni, csak bssza az egómat,hogy sminkel jobb vagyok szerinte. Holott szerintem a kisebb apróbb hibák az arcbőrömön tesznek engem emberré és igazivá.


Hát hosszút biztos ,hogy nem.. :D

2021. márc. 28. 09:48
 3/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok csúnya. Igen a smink illúziót ad. De nem igazi amit látsz, ha ronda a nő. Ha szép alapból a nő, akkor meg direkt azt nézném meg rajta,hogy te jó ég smink nélkül szép...

sminkel bárki szép tud lenni

2021. márc. 28. 09:50
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Fiúként egyet kell, hogy értsek veled kérdező. De azt is tudnod kell, hogy mindenkinek más jön be.
2021. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az a vonzó ha természetes szépség... NE SMINKELJ
2021. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Én is a természetes szépet szeretem. Ha egy nő csak sminkkel szép, akkor az régen rossz. Nem is kellett volna ilyet feltalálni, hogy smink. Átverés csak. De a nőket se értem, akik szerint csak azzal néznek ki jól, tehát, hogy tetszhet neki az, hogy csak egy hamis kép, egy maszk teszi őt széppé?! Nem is értem. Aki nem elégedett magával valami okból kifolyólag, az tegyen érte, hogy elégedett legyen magával.


No, mindegy. Én véleményem, tehát senkit nem érdekel és nem is számít, ettől függetlenül leírtam, mert erről szól a kérdés. :P Részemről smink az nuku.

2021. márc. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Annál rondább lány nincs aki túlsminkeli magát még a hétköznapokban is. Az ebben a viccess, hogy a legtöbb ilyen lány amúgy tök szép, csak nem hiszi el magáról. Pont ugyanez az anomália van az alakkal is sokaknál. Van akinek pont jó az alakja, se nem túl vékony, se nem túl dagadt, de hatalmas túlméretezett lógó zsákruhákban jár, mert azt hiszi magáról, hogy dagadt...

Sminkre visszatérve nem azt mondom, hogy akkor senki ne sminkelje magát, például egy szép hosszú szempillát ki lehet emelni vagy ilyesmi, de amikor a természetes bőrtől elütő alapozót visz fel valaki, legyen az sötétebb vagy világosabb na akkor fogom a fejemet, hogy minek?

2021. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Hahooo nem azért vettem ennyi sminket,hogy ugyanúgy nézzek ki mint smink nélkül 🥱😩
2021. márc. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

A smink nem eltakar, hanem kiegészít. Az önkifejezés egyik formája. Én nem láttam még olyan lányt egyébként, aki minden nap és mindig vagy hétköznaponként vagy az utcán full sminkben, glamban lenne:D Az összes barátnőmet láttam sminkkel is és smink nélkül is, láttam már egy számomra 10/2-es csajt sminkben és max 10/5-ös lett. Szóval, aki számodra tényleg csúnya, nem vonzó, azt sminkkel sem fogod szépnek, vonzónak tartani és kb ki lehet következtetni, hogy, hogyan néz ki egy lány smink nélkül, nem nevezném nagy átverésnek a sminket.

F

2021. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem mindegy, hogy milyen smink. De igen szebb lesz, ezért találták ki.

Amelyik férfit át lehet vágni egy jó sminkkel, az nagyon felszínes és jobban is jár a lány, ha emiatt elutasítják.

Amúgy meg gondolom nem úgy értette a barátod, hogy 0-24 sminkben legyél. Ha szeret, akkor smink nélkül álmos fejjel is szép leszel neki és nem kötekedik. Ha te egyáltalán nem szeretsz sminkelni, akkor nyilván nem is kell.

Egy kis sminktől senki nem lesz mű, szerintem ez baromság.

2021. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!