Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondja a pasi,hogy szebbek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Savao kérdése:

Azt mondja a pasi,hogy szebbek sminkben a lányok?

Figyelt kérdés

Én eléggé elítélem az ilyet.. van egy srác aki azt mondja neki jobban bejönnek sminkel a fejükön a nők. Csak én érzem ezt zavarónak? Főleg,hogy valami lenne ebből a kapcsolatból. De ha ilyen hiú és "mű kedvelő" értitek mű,.. bár magán is látom ezeket a műbb dolgokat mint pl. férfi smink. Elég hiú emberről beszélünk. Csak mert az a megszokott válasza mindig a férfiaknak,hogy


"smink nélkül szebb vagy!"


21évesről beszélünk...



2021. márc. 28. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%
Sminkkel is szépek tudunk lenni és anélkül is... Lányként mondom, a sminkelt férfiaknak valami nincs rendben a fejükben. És annak sem, aki elvárja a lánytól, hogy mindig sminkeljen. Valaki smink nélkül is tud csúnya lenni és sminktől is lehet csúnya a szép lány.
2021. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
47%

Azt mondják az a nő az igazán szép aki smink nélkül is szép.

Nekem sincs csúnya barátnőm, de nekem sokkal jobban bejön ha ki van festve.

Viszont vannak olyan lányok akiket a smink ereje ment meg attól hogy ne legyenek csúnyák.

Bár van akit az se.

Szerintem akkor csúnya igazán egy nő ha igénytelenül és rosszul van kisminkelve, kikenve.

2021. márc. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem semmi sértő nincs abban ha azt mondják sminkkel szebb vagy. A smink azért lett kitalálva, hogy kiemelje az erősebb vonásokat illetve eltakarja az esetleges hibákat. Viszont vannak akiknek a smink nélküli arca is szép és azoknak komolyan mondják, hogy nincs szüksége sminkre és az illető lánynak is jobb, hogy nincs szüksége sminkre.


Másodszor, ez egy végtelenül buta, primitív, becsapható ember lehet aki az illúziót akarja csak látni a valóság helyett. Azt gondolom meg is találná a párját egy hasonló személyiségű lányban és azzal megérdemelnék egymást. Remélem majd olyan lánnyal végzi aki valami genetikai rendelleneséggel született de műtétekkel meg kozmetikumokkal felhozta magát bomba nő szintre, hogy majd tőle -talán- normális gyereke születik.

2021. márc. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem szebb a nőm smink nélkül. Mivel nincs.


De viccet félretéve, eddigi barátnőimen nem is szerettem a sminket. Hála égnek ők sem.

2021. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Aztán a reggeli felkeléskor meglátja az eredetit. :)
2021. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!