Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melegként mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melegként mennyire nehéz mostanában gimibe párt találni ha ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Először is, le kell szögeznem hogy kissé fenimim vagyok, ami már egyből tök sokak számára offos, a stílusom is kb olyan, de nehogy úgy képzeljetek el mint egy barbiboy-t és ne is mint egy animébe a nagy pulcsis gyereket aki elbőgi magát ha hozzászólnak (bocsi ha ezzel megbántok valakit de kb minden k***a yaoi-ban így volt! Xdd) szóval szerintem van humorom, de az nem minfenkinek való, a leg**arabb hejzetekben röhögöm el magam, ja, és baromi ügyetlen vagyok, ami tény és való, de most akkor testi adottságok érkeznek: alapvetően zöld szem, barna haj ami egyenes de sokszor válzozgatgatom, de nem baromira, 175cm vagyok, és vékony de ezen még majd egy kicsit változtatunk!;D

Na szerintetek? És most nem azért kérdezem mert annyira el vagyok keseredve, hanem mert unatkozom és kivácsi vagyok mások mint mondanak csak így leírás alapján!



2021. ápr. 1. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

#1 neked mi a bajod?

Kerdezo, Szerintem te rendben vagy. Az hogy hogy talalsz part melegként, azon is mulik hogy mennyi meleg van a kornyzetedben

En gimimben pl alig van, es mas tarsasagokban is vannak.

2021. ápr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sulin belül felejtős... Nincsen sok meleg és nem hirdetik plakáton, hogy hello én meleg vagyok, járjunk. Illetve sok eséllyel még jobban meg lennél bélyegezve
2021. ápr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, hol tanulsz, mekkora a gimid. Nem szerencsés házon belül, mert nagy a lebukás veszélye.
2021. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a gimimben egyetlen egy embert ismertem, aki meleg, és most ezt úgy nézd, hogy minden évfolyamban 4-5 osztály volt, és azokban átlagban 20+ osztálylétszám. Szóval na, azért voltak diákok. Na és ennyi diák közül egy embert ismertem, ő köztudottan meleg volt, és "látszott" is rajta. Szóval érted, most az, hogy mennyire nehéz párt találni gimiben... háát. Szerintem ha akarsz kapcsolatot, ne a gimire korlátozd le, mármint ne csak ott keress, mert nincsenek olyan sokan átlagban. Szóval emiatt lesz nehéz kapcsolatot találni gimiben valószínűleg, de amúgy amit leírtál magadról, azok alapján okés vagy, de tényleg azon múlik, hogy hány meleg van a gimidben.
2021. ápr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
Hajléktalan szallon nagyon nagy az eselye hogy part talalsz
2021. ápr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na szóval: én úgy értettem a "gimit" hogy abban az életkorban, de bármelyik suliból, sőt, szivem szerint inkább másikból! A másik, hogy én úgymond már lebuktam, de tök mind1, bár nem tudom nálatok milyenek a közösségek, meg az osztályok, de nálam semmi nem volt, meg emellet nagyon sokan "mások" köztudottan több osztályból is, és szinte senkit sem érdekel, szóval ez a része nagyon jó, de ilyen körülmények között, pláne fura hogy semmi nincs! Bár talán onlineoktatás után. De még akkor is ha lenne valaki, az se biztos hogy tetszene külsőleg vagy belsőleg, és ennyi rossz tényező mellet, szerintem értehetően, nehéz elképzelni hogy melegkén egy normális kapcsolatod is legyen gimnáziumban! De ez csak az én véleményem, de azért remélem, hogy ez majd még változni fog!
2021. ápr. 1. 17:16
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha már "lebuktál", és vannak a suliban mások is így, akkor viszont sokkal egyszerűbb házon belül ismerkedni.
2021. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jaaaa, igen, annyit kifelejtettem, hogy a többi osztály alatt csakis a 4 évfolyamos osztályról tudok, azok közül is mind lányok, és a mi osztályunkban is akik még felvállalták mind2 lány volt! Szóval azt sem tudom hogy van ez más évfolyamos osztályokban, és hogy van-e fiú eggyáltalán!
2021. ápr. 1. 17:23
 9/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van. :)

10 lányra 5 fiú (több évfolyamon)

2021. ápr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Hát, ez nyilván gimitől függ, ahogy ezt eddig mindenki leírta.


Az én gimim pl. talán a legliberálisabb közel s távol ebből a szempontból, ha fiúnak fiú/lánynak lány párja van sulin belül, bátran sétálnak kéz a kézben a folyosón, mivel mindenki tolerálja, vagy minimum nem szólják meg őket érte.


Van a városban meg egy másik suli, hatalmas épület, 9 osztály egy évfolyamon, és van egy, amiben kb. mindegyik gyerek queer, de úgy vannak vele hogy kit érdekel.


Remélem, találsz párt magadnak, illetve véleményem szerint te is teljesen rendben vagy :3

2021. ápr. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!