Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Koronavírus, ismerkedés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koronavírus, ismerkedés?

Figyelt kérdés

Ti hol ismerkedtek most így, hogy kb nem lehet sehova menni ahol emberek lennének? Nem társkeresésre gondolok, egyszerűen beszélgetőpartnerre. (nem vagyok meleg).

Eddig interneten próbáltam, de vagy lelépett 2 üzenet után, vagy valami pedofil volt...

17/f



2021. ápr. 19. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én interneten. Azon belül Facebookon vagy messengeren csoportokban
2021. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Én itt is szoktam, vagy facebookon, vagy snapen.
2021. ápr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki facebookon ismerkedik az mondja már el hogy hogyan csinálja pls... Akárkire ráírok sosem ír vissza... Még annyit se hogy köszi nem kellesz... -_-
2021. ápr. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


Én igazából onnan kerültem be egy animés messenger csopiba és onnan ismerek embereket😅

2021. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lanuto válasza:
75%
Esetleg a barátaidat is megkérdezheted hogy mutassanak pár ismerőseinek. Facebook is egész jü meg az insta is.
2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5 random jelölgetsz embereket, aztán 50% vissza ír, hogy ismerlek-e, merre laksz, ismerkedsz-e. (vagyis nálam ez történt, így ismertem meg barátomat)
2021. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan sajnálom a mostani fiatalokat. Magam sem tudom,, mihez kezdenék, ha most lennék ebben a korban. A következő pandémia mentális lesz, az tuti.
2021. ápr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!