Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van e valami csajozós szöveget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e valami csajozós szövegetek ami szinte mindig be válik?

Figyelt kérdés
A szia hogy vagy lehet kicsit unalmas már szoval van e ötletetek hogy mivel írjak rá egy lányra akivel még nem beszéltem?

2021. ápr. 19. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

Szia, hogy megy a suli?

Mit sportolsz?

2021. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
2021. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A legjobb csajozós szöveg is csak akkor válik be, ha már alapból bejössz annak, akit kinéztél.
2021. ápr. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Legyen eredeti és/vagy érdekes. Ha tudsz róla valamit, akkor arról lehet írni. A divat mindig nyerő, meg a szépészkedés.


Tehát pl megdicsérheted a szőke hosszú haját vagy a klassz piros blúzát. Az mindig működik.

2021. ápr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

A Fülenincs nyúl 2 c. filmből:

"Ha a Titanicon utaztál volna, nem süllyedt volna el, mert a tekinteted felolvasztotta volna a jéghegyet."

"A szüleid terroristák? Csak mert bomba jó nő vagy."

2021. ápr. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
A szüleid cukrászok? Mert nagyon édes vagy
2021. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
40%

Húú nagyon sok jó szöveg van, bár valamiért nem tudom miért nem jönnek be, pedig olyan jók.


- Hello szia szevasz, van nálatok terasz?


- Hiszel az első látásra szerelemben, vagy sétáljak el előtted mégegyszer?


- Cukor ment a szemembem vagy ilyen édesen nézel ki?


Szerintem ezek beválhatnak, de igazából nekem nem mindig jön össze.

Üdv: Pista 45/szűz

2021. ápr. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

szia cica van gazdád?

egy ilyen szövegtől olyan szerelmes lesz beléd a csaj hogy nem tudod majd levakarni magadról

2021. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Dinnye2 válasza:
Ez mindig a helyzettől adódik szerintem. Amúgy, #8, ez tipikusan az a szöveg, ami egy "I <3 RICH BOYS" feliratos pólós lányon kívül senkinek sem jön be.
márc. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!