Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Srácok, mi volt a legjobb...

Srácok, mi volt a legjobb telefonszám szerzős szövegetek/módszeretek, amivel megkaptátok egy lány telefonszámát? 21F

Figyelt kérdés

Lehet privát üzenetben is...


Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!!!



2021. jan. 3. 01:28
 1/7 anonim válasza:

Nekem ez: nagyon tetszel, valamikor találkozni szeretnék veled. Odaadnád a számod, hogy megbeszélhessünk, mikor láthatlak legközelebb?

Lehengerlőnek voltam, annak is találták mindig.

2021. jan. 3. 01:37
 2/7 anonim válasza:

Odamentem egy csajhoz, véleményt kértem tőle valamiről, és dumáltunk vagy 10 percet. Ő volt az, aki felajánlotta a tel.számot, amikor elérhetőséget kértem. Pontosan nem emlékszem már, mikről dumáltunk, valami olyan téma biztos volt, ami érdekli a nőket.


Pár dolgra azonban felhívnám a figyelmed:


1. Nem a szöveget kell eladni, hanem magad. Ha a szöveg jó, de te ideges vagy, izgulsz, nem lesz jó eredmény.


2. A telelefonszám semmit sem ér. Erre feltehetően sokan rájönnek. Felhívják a csajt, aki fel se veszi, vagy lemondja a randikat, stb... (rosszabb esetben fake számot ad)


Nem a telefonszámra kell menni, hanem a csajra. A telefonszám arra jó, ha nem tudsz tovább dumálni, akkor megbeszéljetek egy másik időpontot.


Tehát a telefonszám csak akkor ér valamit, ha igazán érdeklődik a csaj irántad.

2021. jan. 3. 03:49
 3/7 anonim válasza:
Ne tőle kérd, hanem valami közös ismerőstől valami kamu ürüggyel, semmiképp sem azzal, hogy tetszik a lány!
2021. jan. 3. 04:23
 4/7 anonim válasza:
3 hát ez marha rossz ötlet! Én kiakadnék, ha a barátaim csak úgy adogatnák a számomat vadidegen embereknek.. de még a haverjuknak SE! Ez igazából kimerítené a zaklatás fogalmát...
2021. jan. 3. 04:28
 5/7 anonim válasza:
#4: Szó nincs róla, hogy vadidegennek, hiszen ha még a nevedet se tudja valaki hogyan kérné el a számod? Sok embert ismerek akinek nincs meg a száma, és ha valamiért el akarom érni akkor mit tudok tenni azon kívül, hogy elkérem valakitől? Legfeljebb leráz.
2021. jan. 3. 05:27
 6/7 anonim válasza:
ügyfél-szolgálaton dolgozok napi 100-200 csaj telefonszámát szerzem meg :,, kérem adja meg a telefonszámát , hamarosan keresik a kollégáim'' mondjuk semmit nem ér de érted :D
2021. jan. 3. 11:48
 7/7 anonim válasza:
#5 De akkor nem lenne tisztább, ha felkeresnéd az illetőt, és elkérnéd a számát...? Persze, ha értelmes barátai vannak, megkérdezik előtte, hogy megadhatják-e...? Csak hát ez nem jellemző...
2021. jan. 3. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!