Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek sem? 17/f (lehet kicsit hosszú lesz előre bocsi)

Figyelt kérdés

Unom már,hogy mindenkinek van valakije,a hozzám hasonló nyomorékoknak is és még egy mentálisan sérült ismerősömnek is..de nekem nem bír összejönni. 13 éves korom óta próbálkozok,de semmi.



Szüleim is meg a családom is mindig ezzel faggatnak,mikor lesz barátnőm..ha meg megakarom beszélni velük ezt a dolgot,akkor annyival letudják,hogy "majd lesz egyszer" meg,hogy "vannak normális lányok"..látom mennyire.Meg már ezt hajtják évek óta és semmi nem történik. Mások ugyanezeket a sablon dumákat nyomják. "Úgy is lesz valakid" "Legyél önmagad" mégsem ér semmit és már elegem van.


Most ilyen IBFF keresőkből próbálkozok,de ott is max flört van,komolyan nem veszi senki sem.A városból,ahol élek nem érdemes,mert itt toxikusak az emberek (nem én találom ki,mindenki megmondja és ezért is máshonnan ismerkednek,pl netről)és meg is van a hírem,tehát nem vagy az a menő öcskös ember.Jó pár ismerősömnek összejött IBFF-ről,netről,nekem már fél éve nem. Csak tudnám más,mi olyat tud,amit én nem vagy mivel lenne több,mint én?És az,hogy várjak huszonvalahány éves koromig,mert olyankor jön el az "igazi" azt nem fogok kibírni,mert addigra végleg kiégek ráadásul idáig is már rengeteget csalódtam és,ha lesz is majd valakim tegyük fel az nem olyan lesz,mint most..fiatalon,szórakozni..olyankor a munka a munka a munka és a munka.


Ilyen,hogy tinder meg badoo szerintem nem a legjobb ötlet,mert meglátják a képemet a környékbeliek,ismerőseim,aztán meg arról fog menni a hír. (igen,ilyen örömteli városban élek)


Emlékszem 15 éves korom végére elegem lett az egészből,nem foglalkoztam az egésszel a lányokat kerültem,max barátaim voltak közülük.Aztán máig (pontosabban november környékén) megint előjött bennem ez,hogy mégis kéne valaki magam mellé,mert magányos vagyok. Pláne,hogy láttam mindenkinek van valakije,kivéve nekem,barátaim is faggattak,hogy miért nincsen..aztán már itt szenvedek fél éve,addig 2 barátomnak is összejött a dolog ráadásul még el is veszítették a nőjükkel..az ilyen meg..na de.


Az,hogy próbáltam már kiverni a fejemből ezt az egészet,új hobbikat/dolgokat keresek/próbálok ki de akkor is ezen jár az agyam.Akármi mi van,akármit csinálok,akármi történik,csak ezen lovagolok és nem bírok belenyugodni az egészbe,hogy a kutyának nem kellek.Legszívesebben aszexuális lennék,vagy megint úgy gondolni a dolgokat,hogy régen,hogy nem érdekeltek a lányok,csak magamnak élek vagy végre találnék már magamnak valakit,mert unom ezt a helyzetet és nem bírom már..de egyszerűen nem bírok nem foglalkozni a dologgal és nem is bírom végignézni/tűrni azt,hogy a fiatalságomat így fogom leélni,nem pedig kiélni magam és szórakozni,addig míg másnak minden f*sza és nem szenved ilyen téren.Öngyilkosságon is gondolkodtam már,szerintem annak több értelme van,mint élni. Kövezzetek meg,de ilyenkor az az egy dolog nyugtat meg,hogy egyszer mind meghalunk,nem leszünk többé és ez az egész elmúlik a francba.És nyugodt is lennék,csak hát fiatal vagyok és messze van az,hogy öregedésben meghaljak.


Innen érzem megfogom kapni azt h "dogolj is meg te mocskos luzer mert nem birsz felszedni egy not thee",de nem is leszek meglepődve.



2021. ápr. 21. 00:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Jó akkor én most őszinte leszek.


Nem biztos, hogy valaha az életben lesz kapcsolatot. Sőt a föld lakosságának 0,3-0,9 százalékát érinti ez a probléma. De hírességeket is érintet pl Sir Isaac Newton. Ez lehet bármi miatt, lehet ronda vagy, az is lehet, hogy nem tudsz kommunikálni, nem vagy okos stb.


De szerintem a főprobléma a kisugárzásoddal van, közeledbe vannak a nők, beszélgetnek veled, és nem vagy nekik szimpi. Hidd el tudom milyen szar, de hamarosan betöltöd 18-at és mehetsz prostizni.


Illetve még azt se felejtsük el hogy több férfi van, ebben a korosztályban, mint nő, nagy a konkurencia.


És egy dolgot ne felejts el. Az életben csak a halál a biztos, aki más állít az hazudik, vagy tagad.

2021. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.
2021. ápr. 21. 00:51
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elsődlegesen a felfogasoddal van a baj. 17 éves vagy. És kB úgy írod mindezt, mintha 45 éves kiegett férfi lennél.

Miért hasonlítod magad

Amit itt levágtál az egyenlő az irigységgel.

Én ezért nem kezdek sose a korombeliekkel.

Sokat segítene, ha nem ez foglalkoztatna 0/24,mert ez igencsak kiábrándító.

Tanulj egy kis pozitívitást, hátha a kisugárzásod nem ilyen lesz.


Az, aki komolyan fontolgatja az öngyilkosságot nem ilyen.

Nem akarom elbagatellizálni a problémádat. De ennél lesz komolyabb problémád is az életben, sajnos.

Menj el pszichológushoz, ezt halál komolyan írom. Sokat tud segíteni.

20/L

2021. ápr. 21. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Jó azért most visszanézem csúnyán túl toltam én is az tény és való. (sot,haat nagyon Xd)


Valóéletbe látni ,de képeken pont nem úgy fest az arcom,mint aki ilyen problémákkal szenvedne.Mert nem modell arcom van,hanem úgymond semmilyen, így semmi különleges nincsen rajta.Én meg neten próbálkoztam ezért lepődök meg. (Vagy lehet csak én vagyok így ezzel közben meg pont h látni xd)


Vagy ki tudja lehet tényleg a kisugárzással van a baj,amit írtál,vagy amit egyes írt a kommunikációkészségem. Az utóbbi az biztos.De az tény és való változtatni kell ezen,mert kellemetlen egy helyzet. Pszichológus nem hiszem segítene sokat,voltam már és ja nem nagyon segített. Max annyi ,h nálunk ingyen van és van kinek elmondani pl a problémám.

2021. ápr. 21. 05:23
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

3-as hozzászóló nagyon jókat írt neked. Az 1-es hozzászóló prostizással kapcsolatos tanácsát viszont felejtsd el.

Egy prosti nem tanít meg kommunikálni, szexelni, semmit nem tanulsz érdemben egy prostitól. Egy gyors ürítésre jó lehet viszont nem hiszem hogy az első élményedet egy érzelem nélküli "üzletasszony" segítségével szeretnéd átélni.


Annyival egészíteném ki a 3-as hozzászóló tanácsait, hogy el kéne kezdened komolyabban sportolni.


Nekem akkor változott meg érdemben az életem, amikor elkezdtem keményen gyúrni. Nyugodtabb, magabiztosabb lett a kisugárzásom és nem tombol bennem az öngyűlölet azóta.

Ezt a változást a nők is észreveszik. Férfiként, főleg fiatal férfiként kifejezetten fontos az aktív életmód, különben rámegy az agyadra a feszkó.

2021. ápr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Már azt hittem majd gyűlölködő kommentek fognak jönni,köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 21. 08:55
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen általában gyűlölködő kommentek jönnek a fiúk kérdésére. A mi lelkünk nem számít a társadalomnak, és egy csomó sztereotípia is van pl.egy férfinak mindig erősnek tökösnek kell lenni stb.


Ha egy nő tette volna fel ezt a kérdést 100 önjelölt pszihológus próbálná enyhíteni a gondjaid. Minimum 50 randi felkérés és mégtöbb szexkapcsolat kérés. Ez a mai társadalom ha férfiank születsz és nem vagy benne a top 20% ban akkor gyakorlatilag el is temetheted magad

2021. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hetes.


Ja,elég nehéz és irritáló a helyzet,hasonló problémával szenvedsz te is?

2021. ápr. 21. 10:46
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Hát igen, és szerintem elég sok férfi még.


17f én is

2021. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az a durva mintha szóról szóra leírtál volna engem a kérdésbe :D

Már nem tudom lesz e egyáltlán valaha barátnőm

2021. ápr. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!