Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek sem? 17/f (lehet kicsit hosszú lesz előre bocsi)

Figyelt kérdés

Unom már,hogy mindenkinek van valakije,a hozzám hasonló nyomorékoknak is és még egy mentálisan sérült ismerősömnek is..de nekem nem bír összejönni. 13 éves korom óta próbálkozok,de semmi.



Szüleim is meg a családom is mindig ezzel faggatnak,mikor lesz barátnőm..ha meg megakarom beszélni velük ezt a dolgot,akkor annyival letudják,hogy "majd lesz egyszer" meg,hogy "vannak normális lányok"..látom mennyire.Meg már ezt hajtják évek óta és semmi nem történik. Mások ugyanezeket a sablon dumákat nyomják. "Úgy is lesz valakid" "Legyél önmagad" mégsem ér semmit és már elegem van.


Most ilyen IBFF keresőkből próbálkozok,de ott is max flört van,komolyan nem veszi senki sem.A városból,ahol élek nem érdemes,mert itt toxikusak az emberek (nem én találom ki,mindenki megmondja és ezért is máshonnan ismerkednek,pl netről)és meg is van a hírem,tehát nem vagy az a menő öcskös ember.Jó pár ismerősömnek összejött IBFF-ről,netről,nekem már fél éve nem. Csak tudnám más,mi olyat tud,amit én nem vagy mivel lenne több,mint én?És az,hogy várjak huszonvalahány éves koromig,mert olyankor jön el az "igazi" azt nem fogok kibírni,mert addigra végleg kiégek ráadásul idáig is már rengeteget csalódtam és,ha lesz is majd valakim tegyük fel az nem olyan lesz,mint most..fiatalon,szórakozni..olyankor a munka a munka a munka és a munka.


Ilyen,hogy tinder meg badoo szerintem nem a legjobb ötlet,mert meglátják a képemet a környékbeliek,ismerőseim,aztán meg arról fog menni a hír. (igen,ilyen örömteli városban élek)


Emlékszem 15 éves korom végére elegem lett az egészből,nem foglalkoztam az egésszel a lányokat kerültem,max barátaim voltak közülük.Aztán máig (pontosabban november környékén) megint előjött bennem ez,hogy mégis kéne valaki magam mellé,mert magányos vagyok. Pláne,hogy láttam mindenkinek van valakije,kivéve nekem,barátaim is faggattak,hogy miért nincsen..aztán már itt szenvedek fél éve,addig 2 barátomnak is összejött a dolog ráadásul még el is veszítették a nőjükkel..az ilyen meg..na de.


Az,hogy próbáltam már kiverni a fejemből ezt az egészet,új hobbikat/dolgokat keresek/próbálok ki de akkor is ezen jár az agyam.Akármi mi van,akármit csinálok,akármi történik,csak ezen lovagolok és nem bírok belenyugodni az egészbe,hogy a kutyának nem kellek.Legszívesebben aszexuális lennék,vagy megint úgy gondolni a dolgokat,hogy régen,hogy nem érdekeltek a lányok,csak magamnak élek vagy végre találnék már magamnak valakit,mert unom ezt a helyzetet és nem bírom már..de egyszerűen nem bírok nem foglalkozni a dologgal és nem is bírom végignézni/tűrni azt,hogy a fiatalságomat így fogom leélni,nem pedig kiélni magam és szórakozni,addig míg másnak minden f*sza és nem szenved ilyen téren.Öngyilkosságon is gondolkodtam már,szerintem annak több értelme van,mint élni. Kövezzetek meg,de ilyenkor az az egy dolog nyugtat meg,hogy egyszer mind meghalunk,nem leszünk többé és ez az egész elmúlik a francba.És nyugodt is lennék,csak hát fiatal vagyok és messze van az,hogy öregedésben meghaljak.


Innen érzem megfogom kapni azt h "dogolj is meg te mocskos luzer mert nem birsz felszedni egy not thee",de nem is leszek meglepődve.



2021. ápr. 21. 00:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért 17 év körül ne essetek ennyire kétségbe. Továbbra is a sportot tudom javasolni, nekem az volt a kiút az önutálatból és az állandó lelki, testi feszültségből. Aztán jöttek is a nők.

Sőt, a mai napig így működik. Ha pár napig nem mozgok, már ki vagyok. :D Szóval ezt próbáljátok meg, még nő sem kell hozzá.

Nyitott szemmel kell járni, ha van alkalom, kezdeményezni, de azzal nem lesztek ki a szarból, ha egész nap ezen rágódtok. Be kell lőni egy egészséges középutat nőzés tekintetben, egyébiránt meg erősíteni a testet, lelket. Nem atomfizika, habár lehet most annak tűnik.

2021. ápr. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#5 de ki mondta, hogy tanuljon egy prostitól, annyit írtam, ha betölti akkor mehet. Egy prosti pont annyira jó, mint ahogy írtad egy gyors menet, én se gondoltam bele többet, kiengedi a frusztrációját, és végre hozzá érhet egy nőhöz.
2021. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Tizenkettes


Én azon is gondolkodtam,semmi elvárásuk nincsen,nem kell epekedni senki után,fogod,fizetsz neki,baszhatod. Semmi kedvem már ehhez az egészhez,pláne,hogy augusztusban leszek 18 ezért tervezek gondolkodni ezen.


Jöhetnek azzal,hogy negatív felfogás,meg gondolkodj pozitívan meg keress egy hobbit,meg ne add fel,de az olyan,mint én és a hozzám hasonlóknak ez jut,lehet ezen vitatkozni,de így van.És egy jó ideig biztos ez lesz,sőt az is lehet örökké,ki tudja.

2021. ápr. 21. 20:57
 14/17 A kérdező kommentje:

És attól,hogy most eldöntöm magamban,hogy jaj de f*sza az élet, meg megszeretem magam meg,hogy keresek egy hobbit attól k*rvara nem lesz másabb a helyzetem, k*rvára nem leszek egy menő csávó,akire majd buknak a nők.Nem értem,attól,mert te azt mondod magadban teszem azt helyes vagy vagy,hogy szereted magad azzal te mit érsz el? Mi oknál lenne másabb? Ugyanúgy fognak veled beszélni,ugyanúgy fognak látni,ugyanúgy meglehet érinteni,és ugyanúgy fognak hozzádállni,mint eddig vagy ez valami kínai saolin szerezetes mutatvány,hogy a 2 kisujjam összerakom lebegve meditációs pózban és azt mondom,hogy "fogadd el önmagad"és a nagy semmiből lefog pottyanni 6 csaj az ölembe vagy mi?


Meg,amikor azt mondják majd idővel lesz...mert az idő változni változik,mivel telik,de változtatni,nem változtat semmit. Egy szó,mint 100,4ever alone.

2021. ápr. 21. 21:45
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem a kinézeted miatt nem lesz senkid, hanem a felfogásod, és a személyiséged miatt. Enyire egyszerű. Ezért éri meg változtatni.

Sokkal vonzóbb a személyisége, kisugárzása annak, aki nem nyafog, mint egy három éves, és veri a seggét a földhöz, hogy nekem sose lesz senkim, aztán nem csinál semmit, mert feleslegesnek találja.

A hozzád hasonlóaknak az jut, amilyen felfogásuk van. Tehát az, hogy senki nem fog téged helyrerakni lelkileg, csak magadat tudod, és amíg rinyálsz, addig senki nem tud eléggé türelmes lenni veled.

Ne válogass kinézet alapján, mert a te korodbeliek ezt csinálják, és egyből lesz valakid.

Ha ezt túltoltad, akkor milyen lehetsz valójában?

Ez színtiszta hiszti volt.

2021. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Jó,beismerem hisztisnek hisztis vagyok az tény és való,de az,hogy kinézet alapján válogatok az nem igaz.Ugyanúgy a szebbekhez és a kevésbé szebbekhez odamentem. Amikor a kevésbé szép lányoknál próbálkoztam,olyankor is haverjaim kérdezgették,hogy miért ilyen csúnya után futkosok.Mint minden embernek nekem is jól esne,ha a barátnőm bomba nő lenne,de ha teszem azt mégsem az,viszont megbecsül,akkor inkább vele leszek,pláne,hogy azzal kell beérni,ami van,válogatni nem szabad meg nem is lehetséges,mint a Mad maxben az olaj.
2021. ápr. 21. 22:23
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
15-ös válaszoló mondta jól. Változtatnod kell a hozzáállásodon mert ez a hisztéria riasztó. Hidd el, ez észrevehető. Neked sem kellene olyan lány, aki állandóan picsog valamin.
2021. ápr. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!