Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy olyan csajnàl aki nagyon tetszik nem merek kezdeményezni? 20/F

Figyelt kérdés

Tetszik nagyon egy lány és nagyon vonz viszont jön a bátortalansàg nem merek neki írni se, valamiért túlmisztifikàlom pedig ugyan olyan csaj mint bárki más.

De pl ha látok egy másik csajt aki meg jól néz ki gond nélkül írok neki görcsösség nélkül. Nem tudom mit csináljak hogy ne görcsöljek hanem lazán fogjam fel az egészet hiszen ugyan olyan mint a többi csak jobban tetszik


2021. máj. 2. 00:02
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
20 évesen ez problémát okoz?
2021. máj. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Akkor csak nem ugyan olyan mint a "többi".

Egyébként meg próbáld össze szedni magad, lépj túl azon, hogy rágörcsölj, és írj rá, szólítsd le

2021. máj. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj ara, ha nem írsz neki akkor elbasztad, ha írsz neki, legalább adsz egy esélyt, arra, hogy összejöjjön veled.
2021. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
73%

azért van mert

ahogy mondod nagyon tetszik neked ezért nagyobb a kockázat is mint egy másik lánynál és jobban félsz az elutasítástól


én a helyedben meginnék pár sört, bátrabb leszel és kevésbé stresszes (csak annyit hogy ne rugj be de azért érezzed)

összeszedném a gondolataimat és mihamarabb leszólítanám

minnél többet vársz vele annál több kifogást találsz ki magadnak hogy miért ne menj oda

2021. máj. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Kapd össze magad, fiam!
2021. máj. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Félsz az elutasítástól
2021. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is rettegtem ezektől, és arra jöttem rá, hogy ez a megszólítás előtti bizonytalanság sokkal nehezebb érzés, mint amikor az ember odamegy és megszólít. Úgyhogy érdemes azt választani. Azért izgulsz, mert nagy a tétje. De ez a szemében még jól is állhat neked, mert miatta történik.
2021. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!