Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Tényleg van, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tényleg van, akit vonz, ha a pasi biszex?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi ebben a vonzó?
2021. máj. 3. 14:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Én lány vagyok, de el sem tudom képzelni mi lejet ebben vonzó. Én csak heteró sráccal járnék.
2021. máj. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem,sot taszit. Nem tudok ra ferfikent nezni. Nincs bajom a melegekkel, de nem menne Sajnalom.
2021. máj. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
29%

Engem egyáltalán nem vonz, sőt

16/L

2021. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezaz
2021. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Nen zavar egyáltalán, de nem plusz. Nekem ez semleges. Ez nem változtat semmit azon, hogy milyen ember
2021. máj. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Engem sem zavar egyáltalán. Bár olyan sráccal aki ez a "filmekben bemutatott meleg"-kémt viselkedik nem jön be. De ha kicsit femininebb de amúgy férfiasan is tud viselkedni akkor meg teljesen okés. Attól még hogy más srácokkal is együtt tudna lenni nem veszíti el a "férfiasságát".
2021. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Engem vonz ha biszex mert szeretném nézni esetleg másik fiuval vagy hármasban lenni. Regota almodozok errol. De nemtudom milyenek a biszex fiuk mrt ezt titkolják.
2021. máj. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Én is csak annyit tudok mondani hogy nem zavarna, de nem is vonz különösebben.


Nyilván egy nem nyitott kapcsolatban a felek szexualitásától függetlenül el van várva a hűség.

16/L

2021. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
79%
Nekem nem baj. Ha megcsalna egy fiúval akkor legalább a fujoshi lelkemnek lenne valami jó benne.
2021. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
2: A biszex az nem egyenlő a meleggel :D
2021. máj. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!