Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogan tudom jol megcsinalni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogan tudom jol megcsinalni a profilomat a tarskereson es hogyan lehet hello kittyket chanel jelet angyalkát rakni a fejemre? Ahoz iphone kell mindenképp vagy milyen app?

Figyelt kérdés
Legyszi adj tanacsot kort nemet irj.

2021. máj. 4. 22:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Minek valaszolsz ha nem tudod a valaszt???
2021. máj. 4. 23:33
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Neked nem valók a társkeresők. Inkább tanulj meg normálisan fogalmazni, és helyesen írni.

50/f

2021. máj. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
88%
A snapchat nevű alkalmazáson (egy olyan app, ahol az emberek képeket küldenek egymásnak) vannak ilyen filterek/lencsék, mint amilyet keresel. Megcsinálod a képet, lemented a telefonodra és a galériádból már fel tudod tölteni a profilodra.
2021. máj. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
vagy mar 10 éves ?
2021. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13 as köszönöm szepen!!! Te vagy az egyetlen ertelmes!!!
2021. máj. 5. 19:48
 16/19 A kérdező kommentje:

Mondjuk en azt hittem snapen csak ilyen kutya fulek vannak meg virag koszoru a fejre.

De en azt keresem ahol konkretan hello kittyket, hello kittys ragtapaszt es márka jeleket rak mindenhova az arcra. Ez melyik app???

2021. máj. 5. 20:05
 17/19 anonim ***** válasza:
Csináld meg akkor picsart-ban
2021. máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen írni, el sem hinnéd, mennyit növekszik az esélyed vele;) Én sem értem, minek hello kittys matricákat rakni a fejedre. Azt a mesét 5 éves kislányok nézik, 8 éves kor után egyenesen ciki. Ahogy előttem írták, snapchaten rengeteg filter van, és ott legalább néhány normális is megbújik. Ha mindenképp ragaszkodsz egy óvodások által kedvelt mesefigurához, akkor szerkeszd rá az arcodra, sok alkalmazás van, amivel könnyen meg lehet csinálni.
2021. jún. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Imádom XD bár nem tudom, hogy hány éves vagy -mondjuk az írásod és kívánságaid alapján nem nézlek valami soknak- de nagyjából egy korcsoport vagyunk, és lány vagyok. Csak tudod nem mindenki szereti nyilvánosan égetni magát, gondoltam leírom neked, hátha észreveszed, milyen borzasztó ötleteid vannak. És már megírták a válaszokat is, hogy hogyan tudnád véghezvinni az elképzeléseidet, ha már nem vagy hajlandó lemondani róluk. Ha kicsit jobban figyelnél a válaszokra, akkor már rég meg is tudtad volna csinálni. De mindegy, van ami menthetetlen:)

18 voltam.

2021. jún. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!