Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliba, akit én nem ismerek. Néhány osztálytársam ismeri de azt mondják hogy nagyon visszahúzódó. Valami ötlet hogy hogy kezdeményezhetnék nála?

2021. máj. 6. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Mindenképpen neten kéne ha visszahúzódó
2021. máj. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Facebookon bejelöltem ott vissza is jelölt, csak egyelőre nem akartam írni semmit, főleg hogy nekem ilyen témában sosem jött össze semmi meg mindketten most érettségizünk azalatt még nem akarok bekavarni.
2021. máj. 6. 15:55
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
ha te nem vagy visszahúzódó, társasági ember vagy teher lesz
2021. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal, lépj egyet a bal lábaddal előre, utána a jobbal,
2021. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mint szintén visszahúzodó lány, szerintem is neten írj rá. Beszélgetés után ha úgy látod van esélyed, akkor hívd el valahova.
2021. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Kiabálj rá
2021. máj. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!