Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek hozzá, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, ha sosincs egyedül?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, aki tetszik, de nem ismerem. Szeretnék beszélgetni vele, de mindig ott vannak vele a barátnői. Úgy nem akarok beszélni. Csak kettesben. Facen nem jelölt vissza. Nem rég köszöntem neki a folyosón, azóta ő is köszön mindig. Figyelem, keresem az alkalmat, hogy mikor kezdhetnék beszélni vele, de egyszerűen sosincs egyedül. Mit csináljak? Csak álljak, üljek le az aulában egyedül és reméljem, hogy úgy hátha odajön hozzám? Nem tudom, hogy hogyan kéne. Segítsetek kérlek. 17f
2016. okt. 18. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is pont ugyanez van csak fiúba :D Én már gondolkodtam azon hogy pl. suli után vagy amikor látszik hogy tényleg nincs dolga, nem kell sietnie akkor odamegyek hozzá és pl. megkérdezem hogy beszélhetnénk-e négyszemközt, bár én lány vagyok úgyhogy nekem lehet, hogy furcsán jönne ki, de ...
2016. okt. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én pár hete megláttam egy lányt Facen és külsőre annyira bejön, hogy oda-vissza rohanok a világban. Bejelöltem, pechemre azt a hibát is elkövettem, hogy egyből írtam neki egy elvileg kedves üzenetet. Aztán nemrég találkoztam vele a sulijában és leszólítottam először egy akármilyen átlag ürüggyel, majd ezután láttam, hogy figyelt engem, ha elment mellettem. De az egyik filmvetítés alkalmával nagyon nézett engem (egyik haver elmondása alapján és egy fél pillanatra láttam is, hogy néz). Ezután próbálkoztam egy olyannal, hogy nagyon ismerős nekem, de akkor mondta, hogy én nem vagyok neki az. Majd miután vége lett a programoknak és szedték le a díszleteket, akkor megint odamentem hozzá, hogy ő-e XY. Mondtam, hogy én jelöltem be pár hete. Majd megkérdezte, hogy ezzel mit kezdjen, jelöljön vissza? Ezt nem olyan komoran mondta, hanem mosolygott közben. Aztán mondtam, hogy igen, ezt szeretném, majd közölte, hogy nem fog (továbbra is mosolygott, de szerintem a folyamatos félősségem miatt, alig mertem megszólalni és szerintem el is pirulhattam). Aztán most arra várok, hogy majd legyen egyedül is és ne siessen sehova se, hogy hátha 2 mondatot tudnánk beszélni és lehetne nála új lapokkal nyitni. Szóval én a helyedben várnék arra, hogy egyedül legyen. Gondolom, hogy sokat szoktad figyelni, így mondjuk, ha egy fél pillanatra is egyedül lenne, akkor próbáld meg valamiféle ürüggyel félre hívni. Aztán majd ha továbbra sem jelölne vissza, írj neki, kérd a segítségét abban, ami az erőssége. 20/f
2016. okt. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!