Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valami gond van velem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami gond van velem vagy csak szimplán szerencsétlen volnék ?

Figyelt kérdés

Az elmúlt másfél év teljesen földre dobott, és már nemtudom , hogyan tovább. Lehet kicsit hosszú lesz amit írok, de azért köszi ha elolvassátok.Szóval megvannak a sikereim az életben , egyetem stb. Viszont valahogy ez az egész randizás nem megy, és ez nagyon zavar , hogy nemtudok benne javulni vagy fejlődni de főleg azt se tudom , hogy hogyan. Betegesen keresem már magamban a hibát közbe lehet nincs is és ez eléggé önpusztitó így ,hogy mindenért magamat okolom. Már pszichológushoz is jártam , mert éreztem ,hogy kell segítség. De most ez a második karantén csak felerősítette bennem az érzést. Valahogy az összes barátomnak lett most kapcsolata. És persze örülök nekik , de belül ott van bennem az érzés , hogy én kevesebb vagyok , persze tudom hogy ez baromság csak nemtudom eltünteni ezt az érzést. Próbálkoztam már tinderrel is de rájöttem , hogy az csak önbizalom romboló számomra egyszerűen nem jönnek a likeok. 174 cm 65 kg vagyok nem egy langaléta de szerintem nem nézek ki rosszul. Továbbá szerintem túl ragaszkodó is vagyok , előző pár hónapos kapcsolatomat vagy 1 évig nem tudtam kiheverni és folyton rá gondoltam mert ott is azt éreztem , hogy én hibáztam de nem lehetett megbeszélni vele. Tudom ,hogy csak simán továbbkéne állni mert nem ér annyit ez az egész. Röviden csak az érdekelne , hogy hogyan tovább hogyan jöhetek rá , hogy mit kéne jobban csinálnom ? Plusz tudom hogy görcsösen nem lesznek sikereim elsősorban lazán kéne állnom ehhez az egészhez.

20F



2021. máj. 9. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt úgy gondolom hogy ez nem ebbe a kategóriába tartozik, mert már rég nem vagy tini.


Nincs semmi gond veled, egyszerűen csak neked még nem jött el az ideje, még nem találtad meg a megfelelő lányt. Ne erőltesd ennyire a dolgot, csaj járj nyitott szemmel. Mosolyogj sokat másokra.

2021. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ne csajozni akarjál, csak ismerkedj, barátkozz a csajokkal. Ha nincs tétje a dolognak, meglátod, sokkal lazábban veszed majd az akadályokat.
2021. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

Előző szerintem nem jó, bekerül ezzel a haverzónába.Onnan már nem jön ki soha a csajnál ha bekerül.


Szerintem nem tudja a csajokat irányítani, hülye hozzá és ez nem vonzó.

2021. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!