Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érdemes manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az lenne a kérdésem, hogy mostanában szerintetek hogyan érdemes ismerkedni?

Online (insta/facebook)?

Bulikon? nem mintha mostanában olyan sok lenne...

Iskolában?

Vagy akár utcán, buszmegállóban, kávézókban, ilyen helyeken, idegenekkel esetleg?

Lányok, ti hogy álltok ezekhez, szerintetek melyik a legjobb? Melyiket preferáljátok és miért?

Sry ha kicsit sok lett a kérdés :)



2021. máj. 15. 12:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha suliba jársz, ott se rossz, bár lehet, hogy ott is a házinyuszira nem lövünk van...
2021. máj. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Itt a semmi, fogjad jól... :D
2021. máj. 19. 14:36
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Fogom...
2021. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is. Így már jól fogjuk.
2021. máj. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ne mondjátok, hogy nem ismeritek ezt a mondást
2021. máj. 19. 22:34
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
Én hogy őszinte legyek, sehol. Mivel ehez szerencse kell, valakinek sikerül valakinek meg nem. Mondjuk én a buszmegállót nem mondanám megfelelő helynek mivel nem tudni van e már kapcsolata. Meg idegen én nem beszélgetnék ki tudja ki is az. Ezt a sors dönti mindenkinek és váratlanul jön. Én is belefáradtam már abban hogy nem találni az ideálist de rá jöttem én nem keressem ha engem nem keressnek ők akkor egy lánynak miért kéne? Majd ahogy hozza az élet.
2021. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyet értek. Szerintem is felesleges ezt erőltetni. Kiábrándító igaz hogy még csak beszélni sem jönnek oda az emberhez ha olyan helyen vagyok. Manapság a férfiak nagyrésze lusta illetve gyáva elvárják kezdeményezen a nő. Furcsa egy világ ez amiben élünk, mimdenki mindenkiben a negatívat lássa irigyek kötekednek mert ettől érzik úgymond"menőknek"magukat

De ezzel azt érik el nem hogy menő de undorító viselkedés. Ugyan ez a hűtlenség is. Én elfogadtam a világot ilyen és kész sok primitiv, negatív ember, az viszont probléma aki egyedül nem találja meg magát nem boldog, mivel egyedülállóként is az lehet lenni, mondjuk a karrierek, sport, hobbi stb. Ebben nem kell félned mivel ezek a dolgok sosem hagynak cserben mint például egyes kapcsolatokban meg igen.

2021. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!