Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose értettem, hogy a szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose értettem, hogy a szép lányok miért mindig a bunkó Sz*r fiukat választják, csak azért mert magasak. Nem értem a logikát, csaljon meg, és legyen veled bunkó? Az miért jobb mint hogy nem néz ki olyan jól mint ami nektek megfelelne?

Figyelt kérdés
Szintén ugyanazok a lányok szokták ezt csinálni, hogy az internetre kiteszik hogy a fiúk milyen szarok, mindezt azért mert csak azokat a bunkó parasztokat veszik észre

2021. máj. 19. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Mi a valódi kérdésed?


Neked miért az ilyen lányok jönnek be? Rossz helyen keresgélsz.


Másrészt meg ne általánosíts!

2021. máj. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Tesó.

Aki azért nem jön össze veled, mert nem vagy sokkal magasabb a csajnál esetleg picit alacsonyabb vagy, hidd el hogy velük nem vesztesz semmit.

Majd találsz magadnak valakit, aki úgy szeret ahogy vagy. Ha valaki nem tudna téged becsülni, akkor jobb is ha más mellett köt ki.

Ilyenek miatt ne idegeskedj. Tudom, hogy rossz és kellemetlen, de sajnos ez van. De az ilyen lányokkal nem vesztesz semmit.

Nem csak a külső a fontos, pláne nem egy ilyen harmadlagos dolog, mint a magasság.

2021. máj. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%
Mert talán egy önbizalom hiányos szarok,ha lekezelve beszélsz velük azért tetszik nekik,mert ezt szokták meg.
2021. máj. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Mèg egy megkeseredett örök szűz aki a nőket támadja a saját sikertelensége miatt.
2021. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%

Mert jól néznek ki, és tudják hogyan kell csajozni, a rutinjuk is megvan hozzá. Amit te bunkóságnak látsz, azt ezek a csajok magabiztosságnak.

Aki kirakja, hogy minden fiú ilyen meg olyan, az pontosan ugyanazt csinálja, mint most Te: "minden szép lány csak a bunkó fuckboy-okat választja".

2021. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Azért választják a kislányok a bunkó pasikat, mert ha felnőtt érett nők lesznek megtudják becsülni a hűségeseket 🤓

Valaki már 16 évesen felnő ehhez, más 40 évesen se.

2021. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%
Mert a lányok önbizalomra, magabiztosságra buknak. Egy seggfejnek, tudatlan, idegesitő extrovertáltnak legtöbb esetbe van önbizalma. Hiába vagy kedves a nőkkel nem ér semmit( jó persze egy pár fokig) de a nők ilyen férfiakhoz vonzódnak. Ennyi.
2021. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
4-es, nem még egy, ez ugyanaz a tag, aki minden héten jön ide sírni, hogy nem kell senkinek. Már kezdem komolyan sajnálni, de ha így folytatja, hogy nyavalyog megállás nélkül, akkor sose lesz senkije.
2021. máj. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Sose értettem, hogy a HELYES FÉRFIAK miért mindig a bunkó Sz*r NŐKET választják, csak azért mert JÓL NÉZNEK KI. Nem értem a logikát, csaljon meg, és legyen veled bunkó? Az miért jobb mint hogy nem néz ki olyan jól mint ami nektek megfelelne?


Szintén ugyanazok a FERFIAK szokták ezt csinálni, hogy az internetre kiteszik hogy a NŐK milyen szarok, mindezt azért mert csak azokat a bunkó parasztokat veszik észre

2021. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Ki bántott meg? 😲
2021. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!