Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose értettem, hogy a szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose értettem, hogy a szép lányok miért mindig a bunkó Sz*r fiukat választják, csak azért mert magasak. Nem értem a logikát, csaljon meg, és legyen veled bunkó? Az miért jobb mint hogy nem néz ki olyan jól mint ami nektek megfelelne?

Figyelt kérdés
Szintén ugyanazok a lányok szokták ezt csinálni, hogy az internetre kiteszik hogy a fiúk milyen szarok, mindezt azért mert csak azokat a bunkó parasztokat veszik észre

2021. máj. 19. 15:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9:Én pont nem ilyen vagyok, nem a bunkó lanyokat keresem hidd el. Csak a kedves lanyok viszont a bunkó fiukat akarják
2021. máj. 23. 13:29
 12/16 anonim ***** válasza:
81%

Igen. De a ferfiak meg a szép nőket. Az se baj, ha bunko....csak szép legyen


Erzed a kettosmercet?

2021. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Értem mire gondolsz, de én nem vagyok olyan elvetemült hogy csak a külsőre megyek. Mindezt azért mert inkább legyen kevésbé szép, mint hogy bunkó legyen mint a sárga föld. És az is hogy a kicsit csúnya lányok is lehetnek szépek sminkkel
2021. máj. 23. 14:32
 14/16 anonim ***** válasza:
81%
Egy kevésbé szép Nő, simán találnak nem bunkó es egyben jó pasit
2021. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
24%

a 3-as nagyjából jó választ írt, a többi a szokásos dedós beszólogatás és mellébeszélés.


ebben a kérdésben nőkre nem szabad hallgatni, mert sokszor a saját működésükkel sincsenek tisztában.


jegyezd meg, hogy a nők a DOMINÁNS, ERŐT SUGÁRZÓ férfiakat szeretik. Egy bunkó férfi meg általában ilyen, így inkább egy jellemhibás bunkóval jönnek össze, mint egy kedves könyvmollyal.


Ne dőlj be a nőknek, amikor olyan baromságokat szajkóznak, hogy „kedves férfiakat szeretik”. ez nagyjából azt jelenti, hogy szeretnék, ha a jóképű magas macsóbunkó CSAK VELE kedves lenne.

2021. máj. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Nonameboy45 válasza:
59%
#4 Ma már érvényesülni se lehet rendesen,mert alapkövetelmény a 180 cm és a baba popsi arc. Meg az előnytelen ruhák és a half angol beszéd! Meg persze legyél seggarc,legyen vagy 150 “barátod” és minimum kilegyél pattintva vagy ha nem akkor legyen egy kocsid aminek minimum 1 millió az értéke!
2021. júl. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!