Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok összejönnétek olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok összejönnétek olyan fiúval akinek nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. 18-21 éves lányok valóak hozzám korban szerintem. Szomorú vagyok hogy még sosem szeretett egy lány pedig érzelmes vagyok és nagyon tudnám Őt szeretni:)
2021. máj. 30. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. máj. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Psylocyber ***** válasza:
31%

elég fiatal vagy még ahhoz, hogy elásd magad...


ezt az "érzelmes vagyok" meg "nagyon tudnám őt szeretni" dumát pedig sürgősen felejtsd el! Gondolhatod így, de nehogy megneszeljék a csajok, mert sajnos még az ugyanilyen gondolkodású lányok is bétaként fognak rád gondolni.

Egyszerűen arról van szó, hogy az ösztönök diktálnak, ha jófiú vagy akkor az ösztön azt súgja majd nekik, hogy nem fogod tudni megvédeni őt az agresszív rosszfiúktól. Ennyire egyszerű, de tényleg. Persze rengeteg kivétel van és én pl a kivételt keresném, de te most barátnőt szeretnél, ha jól sejtem.

2021. máj. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Azert megjegyzem, hogy akikrol nagyvonaluan a 2-es irt, azok az eretlen/nem normalis lanyok/nok kategoriaba sorolhatoak.


A nok ugyanugy vagynak egy megerto, szeretetteljes, erzelmes kapcsolatra mint a ferfiak.


Amivel egyetertek az az, hogy attol fugg milyen kozonseget celzol meg.


Ha a tipik plazapina meg "ha neki hondaja van en szoba sem allok vele" noket celzod meg, akkor valoban "betanak" gondolnak. Ok nem azt keresik amit te.


De ha azokat veszed celba akik olyanok mint te akkor szerintem siman egymasra talalhattok.


Az is mas kerdes hogy melyikbol van tobb, meg hogy eleg sok kudarcon at kell kesni, hogy megtalaljuk azt aki szamunkra megfelelo.

2021. máj. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Psylocyber ***** válasza:
100%
#3 egyetértek veled, bár ez elég összetett kérdés. Nem vagyok Carl Gustav Jung, de szerintem az ösztön az majdnem mindenkinél ugyanaz, egyszerűen csak akiket mi normálisnak nevezünk azok képesek felülkerekedni ezeken zsigeri dolgokon, és képesek az önálló gondolkodásra. Pl fizikailag én is a fiatal és szép nőkhöz vonzódom jobban, de ettől még nem fogom megcsalni vagy akár csak kevésbé szeretni a páromat, csak azért, mert van rajta két ránc. Ugyanígy a legtöbb nő valószínűleg az izgalmas és domináns pasikról fantáziál, de a normális fajta az képes ezt az ösztönt a helyén kezelni.
2021. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!