Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miben kéne fejlődnöm és hogyan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben kéne fejlődnöm és hogyan?

Figyelt kérdés
Egy 16 éves srác vagyok, és nem volt túl sok barátnőm mert egyrészt nem izgatott annyira másrészt rengeteget kellett tanulnom hogy bekerüljek a suliba. Most bajban vagyok, mert nem igazán tudok elkezdeni beszélgetni idegen lányokkal, mikor valahogy mégis sikerül akkor mindketten szívesen beszélgetünk egymással. Már nagyon szeretethiányos vagyok és kéne valaki aki szeret és akit szerethetek, szóvál elfogadnék pár jó tanácsot. (Tudom hogy nagyon gáz, de ezeket ne is írjátok le mert már előre tudom....)

2021. máj. 30. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Légy határozott, kedves és humoros.
2021. máj. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Humorom az van, kedves is vagyok, mások elmondása szerint, de határozott nem ezek szerint.

Nem tudom hogy hogy lehetnék határozottabb, és nem sok lánnnyal ismerkedem havi szinten.

2021. máj. 30. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!