Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miben kéne fejlődnöm? [kép]

Miben kéne fejlődnöm? [kép]

Figyelt kérdés

29F/188/97


[link]


Már egy ideje edzek, de mivel mindig kicsinek látom magam (főleg felsőtestben), szükségem van külső véleményekre. Mit láttok? Melyik izomcsoportra fektessek nagyobb hangsúlyt? Most úgy alakul az életem, hogy biztosan csak heti 2x jutok le terembe (ha esetleg harmadszor is lejutnék, azt kardióra és pluszgyakorlatokra szánom).


Legutóbb valaki azt mondta, hogy a lábam túl erős a felsőtestemhez képest. Szerintetek hülyeség lenne egy darabig csak felsőtestre fókuszálni? Azért egy héten 1x guggolnék és felhúznék is.


Kajailag eddig tömegeltem, de elég piszkosan, fel is jött a kis pocak. Szóval attól igyekszem megszabadulni. Kösz előre is a válaszokat!


2017. okt. 24. 22:47
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Mindenben. Sajnos még sehol nem vagy izmos. Csináld az icf 5x5.edzést es majd jobb lesz.
2017. okt. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem fogyj első körben.
2017. okt. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyit fűznék hozzá, hogy lábra amúgy elég nagyon sokáig a guggolás és a felhúzás.
2017. okt. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szálkásíts le kb 15% tzs-ig, utána mehet a tömegelés!
2017. okt. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem fogyni kéne....

97kg tökéletes lenne 188 mellé ha izmos lennél :)

2017. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!