Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok valami tippet mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami tippet mondani arra, hogy hogyan szólítsak le egy lányt akivel gyakran találkozok a buszon suliba menet?

Figyelt kérdés
Nem egy iskolába járunk, de nagyon tetszik, meg ugye így utolsó napokban próbálnám, mert ha felsülök legalább a nyári szünet alatt nem találkoznék vele szégyenemben elsüllyedve. Azt se tudom van-e barátja, de többnyire egyedül utazik szóval lehet nincs. Magával a megszólítással lenne a fő gond, nem is csajozós-dumákat várok, valamit majd csak mondok neki, de némi segítség jól jönne, meg ugye reggel bizots fáradt, álmos, suliba megy, de hazafele is lehet hogy csak zavarnám, + közvetlenül a megálló melett lakik, szóval szégyenlős is vagyok ha buszról néznének. Illetve semmit nem tudok róla, a nevét sem.

2021. jún. 3. 20:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ülj mellé a buszon. Kezdetnek megteszi, érdeklődj, hogy melyik suliba jár, hogy hivják, esetleg kérdezd meg, hogy volna-e kedve meginni egy kávét, teát vagy esetleg elmenni fagyizni, valamelyik nap suli után.
2021. jún. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom az egyes válaszát.

Ülj mellé...

Esetleg azt tudod mondani.. hogy bocsánatot kérsz, ha véletlenül elalszol, mert tegnap sokat tanultál a holnapi dolgozatra aztán elkezdtek beszélgetni, hogy te hova jársz és ő hova jár... A többi gondolom megy...

2021. jún. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Hajrá 😃


17l

2021. jún. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a tippet! Mondjuk leginkább ál, vagy egy férőhelyesre ül, de majd megpróbálom! Még annyi, hogy akkor a "direkt leszólításoknak" nincs is értelme? Hogy mondjuk már az első beszélgetésnél mondom, hogy nagyon csinos meg már figyelem egy ideje stb..
2021. jún. 3. 22:44
 5/18 A kérdező kommentje:
áll*
2021. jún. 3. 22:45
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
#4 azt, hogy nagyon csinos hát mond, de azt hogy figyeled egy ideje és szinte egyből ezzel kezdenél, az már szerintem ijesztő lenne. Engem tuti megijesztene, ha egy idegen így jönne oda hozzám.
2021. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A "Figyellek egy ideje" helyett a "gyakran szoktalak látni" sokkal jobb.


Az a titok, hogy azt kell kérdezned, ami érdekel.

2021. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Okés. Most gondoltam csak át hogy visszafelé más útvonalon megy a busz, megéri utcán leszólítani? Kicsit kényelmesebb lenne, meg azért mondanám itt az elején a lényeget, mert hát minek húzzam az időt, leginkább csak attól félek hogy talán van barátja, vagy csak azt mondja majd, meg az elutasítástól, csak hát ha fáradt is vagy valami máshol nem találkozok vele.
2021. jún. 3. 23:16
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az hogy leszolitsd. Mindegy, hogy utcán vagy a buszon
2021. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

OMG!

Ha van barátja, akkor van. Ez ilyen. Van 50% esélyed, hogy van-e.

Ha nem azonnal randizni akarsz, hanem beszélgetni vele, akkor sokkan jobbak lesznek az esélyeid.

És lehet, hogy akkor már téged sem fog érdekelni, mert nem olyan a jelleme.

A lényeg, hogy a tököléssel csak veszíthetsz.

2021. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!