Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok valami tippet mondani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok valami tippet mondani arra, hogy hogyan szólítsak le egy lányt akivel gyakran találkozok a buszon suliba menet?

Figyelt kérdés
Nem egy iskolába járunk, de nagyon tetszik, meg ugye így utolsó napokban próbálnám, mert ha felsülök legalább a nyári szünet alatt nem találkoznék vele szégyenemben elsüllyedve. Azt se tudom van-e barátja, de többnyire egyedül utazik szóval lehet nincs. Magával a megszólítással lenne a fő gond, nem is csajozós-dumákat várok, valamit majd csak mondok neki, de némi segítség jól jönne, meg ugye reggel bizots fáradt, álmos, suliba megy, de hazafele is lehet hogy csak zavarnám, + közvetlenül a megálló melett lakik, szóval szégyenlős is vagyok ha buszról néznének. Illetve semmit nem tudok róla, a nevét sem.

2021. jún. 3. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ember... Bazeg... Ne legyél légyszi olyan mint én voltam annó. Ha nagyon tetszik ne keress kibszott kifogásokat hanem egyszerűen ülj le mellé és érdeklődj felőle. A lényeg hogy ne legyél beszari, ha odaültél és nem túl visszahúzódó a lány menni fog. Légyszives.. tényleg, tapasztalatból mondom hogy jobban teszed ha csak simán buszon odaülsz és beszélsz vele. Ne gondolj semmi extrára azon kívül hogy érdeklődsz iránta és ne beszélj túl sokat magadról, inkább kérdezgesd.
2021. jún. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A megszólításról meg annyit hogy egyszerűen kérdezd meg hogy leülhetsz-e mellé és nem zavarod-e (nyílván köszönsz hogy szia vagy valami xd). Legábbis én így kezdeném. Szerintem még az is belefér hogy mondod neki hogy aranyosnak tűnik és szívesen megismernéd.
2021. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Na jól van, mindenképp leszólítom, mindenkinek köszönöm a segítséget mentek a zöld kezek!
2021. jún. 4. 18:04
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd írj, hogy mi volt.
2021. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
amikor felszálsz a buszra lépdelj oda hozzá és ülj le mellé.Mondd neki hogy minden reggel látod és már ezelőtt is ismerős volt.Ezután pedig csak csupa átlagos dolgokról kezdj el beszélni majd a neve a csevegés közben kiderül.Ezután pedig instán és facebookon rákeresel és elkezdtek ott is beszélni
2021. jún. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%
"Szia, te is ezen a buszon utazol?" :)
2021. jún. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Foglalt volt.
2021. jún. 9. 16:42
 18/18 anonim ***** válasza:
40%
Klasszikus. Én is mindig így járok. Ha valaki tetszik, akkor szinte biztos, hogy foglalt... :)
2021. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!