Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem hogy testileg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem hogy testileg lelkileg megértem a szexre és mar nagyon kívánom de nincs kivel mert egyszerűen mindenki lekoptat ha kapcsolatot akarok.Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17 évesen már azon gondolkozok hogy felmenjek-e egy prostihoz vagy várjak-e még mert már nagyon kíváncsi lennék hogy milyen.

2021. júl. 13. 13:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

1 év, addig spórolj, ne ilyen utca végihez menj hanem drágához, úgy lecumiz homlokod behorpad, meg kúrhatod is, csak nem szűk feszes punci lesz:c

de persze 1 év alatt összejöhet bármi, szóval menjél el diákmunkára mert nyár van és unatkozol, aztán jövő nyáron elvered a pénzt:D

2021. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Aztán ha elkapsz valami jó kis halálos betegséget, mert esetleg kilyukad a gumi, akkor többet nem nagyon fogsz keffenteni.
2021. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem várj. Idővel úgy is lesz egy kapcsolatod és megtörténhet a dolog. Egyébként az első együttlétet több havi járás, ismerkedés előzi meg, azaz nem úgy megy ez, hogy összejöttök és 1 hét múlva már szexeltek.
2021. júl. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

#13

Hát én 4 nappal az első találkozásunk után vesztettem el(online társkeresőn ismerkedtünk meg)

2021. júl. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy nem mennék prostihoz, egy életre megalázod magad.
2021. júl. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

#13

Talán ha nincs meg a kémia. Az első randimaim többségének ágy lett a vége. A jelenlegi komoly kapcsolatomban, a második randin, három nap ismertség után feküdtünk le. Ha van kémia, nem fogja senki húzni a féket, ha pedig húzza, akkor komoly baj van a fejével ha azt gondolja hogy ettől bármi jobb lesz.

2021. júl. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
25%
Tekergesd még a répát. Legyél előbb mestere a masztinak.
2021. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekekkel nem foglalkozik a prosti, nem óvónéni ő.
2021. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
69%

30 éves vagyok, és nem voltam még nővel....

Aggodalomra semmi pánik!

Majd meg lesz az igazi.

2021. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!