Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tök gatlasos szerény lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tök gatlasos szerény lany vagyok. Viszont most egy ferfi azt mondta hogy szép a testem és hát. Elvezne. A ferfit regota ismerem és tetszik. Csak nem tudom bírók lelkileg egy szex kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2016. szept. 16. 09:12
 1/7 anonim ***** válasza:
senki se mondta hogy szex kapcsolat kell. ha akarod csak egyszer leszel vele, ha akarod akkor többször
2016. szept. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha lelkis tipus vagy akkor nem...

Vagy szerelmes leszel,és szenvedni fogsz hogy csak arra kellesz,vagy utólag szégyellni fogod az egészet


Biztos találsz olyat aki nem csak élvezni akar veled....

2016. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a könnyebb út a szebb. Lehet nem fogod bírni és mégis izgalmas végig csinálni.


Neked kell érezni, hogy van e dolgot ebben a kapcsolatban vagy sem.

2016. szept. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Csak meg akar d*gni.

Ha neked ez kell?...

2016. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyakorolj velem
2016. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis ba*ni fogsz vele.
2016. szept. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bírók jól bírják a szexet. Állandóan megb-asszák az elítélteket egy kemény fegyházzal, börtönnel. :D
2016. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!