Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintettek miert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintettek miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nem nagyon erdekelt. Aztan egyik naprol a masikra megvaltoztak bennem a dolgok, mert torodott velem es ugy bant velem ahogy eddig egy pasi se. Ereztette velem, hogy neki kellek es kuzdott es kuzdott. Miutan tortentek velunk nagyobb dolgok is akkor is ugyan ugy viselkedett velem. Talan egy picivel jobban, hogy ra jott milyen ertekes no vagyok.

Tegnap erdeklodott azt utana irtam 2x es mindket uzimet belattamozta. Miert csinalja ezt velem ha elvileg tetszem neki vagy kedvel es tobbet jelentek neki, mint barmelyik no a vilagon. (elmondasa szerint es ezt erezteti is velem)

Utalom ha jatszanak. Miert kell napokra, eltunni ha valaki kedveli a masikat?


Felre ertes ne essek nekem is van eletem neki is es senkimek nem kell 0-24be telefont nyomkodni. Szabadidombe ha nem hagynak beken es nem hagynak letezni en se szeretem es ezt tiszteletbe tartom.

Nem vagyok egy konnyu esett 🤣 de azt mondta a dolgaimra, hogy altalabba fatylat ra vagy ne stresszeljek ennyire.

Nagyon megkedveltem es ezt o is tudja.



2021. júl. 18. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

" Szabadidombe ha nem hagynak beken es nem hagynak letezni en se szeretem es ezt tiszteletbe tartom."


Akkor tartsd ezt tiszteletben nála is.

2021. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
És erről róla is beszéltél? Mi nem tudjuk kitalálni mit gondolhat. Lehet, hogy csak valami sűrgős dolga akadt, és amint lesz ideje visszaír. Az is lehet, hogy csak te gondolkodsz így róla, és ő meg csak simán csak kedves veled.
2021. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Most miért mit kéne csinálnia? Ha mindennap írna az lenne a bajod.
2021. júl. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy türelmetlen.
2021. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!