Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Az történt ,hogy van egy fiu akibe szerelmes lettem. Ő 15 én 13 én vagyok a lány. Nagyon sokat beszélgetünk. Ma poénból azt mondtam neki ,hogy kezdek többet érezni iránta. Erre azzal jött ,hogy túl goatal vagyok hozzá meg ,hogy van barátnője és hogy az már így is tök féltékeny viszont még régebben megkérd3ztem hogy van e csaja és terelte a szót. Amúgy észre vehető hogy neki is bejövök. Szerintetek mit csináljak??

#tini #szerelem #Szerintetek mit csináljak
2017. aug. 28. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet azert tagadta le regebben mert meg csak alakuloban volt es nem akarta elkiabalni...ha o is tobbet erezne irantad akkor nem ezt mondta volna
2017. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő is így érezne, nem így reagált volna rá.

Egyébként még várhatsz pár évet a pasizással, nem kell korán kezdeni. Hidd el, nem maradsz le semmiről! ;)

2017. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha van csaja, akkor mért akarod tönkretenni a kapcsolatát?

Mert ha miattad szakítana vele a barátnője, inkább megutálna téged, minthogy összejönne veled.

Mért kell mindig az, ami a másé??

2017. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Basszus én is csak ma tudtam meg ,hogy elvileg van csaja de semmi nyomát nem látom ,hogy valóban lenne. Seho semmi közös kép se megjelölés és még egy cuki komment se. Semmi. Akkor meg miért nem a csajával beszélget? Miért velem? Én örülök neki ,hogy beszél velem de ha van barátnője miért nem vele beszél és miért nem neki küld sziveket?
2017. aug. 28. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy FB-on mit üzenget, lényegtelen, ha személyesen láthatóan lepattint. Nem csak úgy véletlenül találja ki azt az ember, hogy van valakije.

Amúgy kérdező, én is kapcsolatban élek, de FB-on ennek semmi nyoma, ugyanis én a való életben élem meg a pillanatokat, amit együtt töltünk.

De ismerek olyan embert is, aki már házas és gyereke van, de a FB profilján mégcsak kapcsolatnak sincsen nyoma. Nem minden az internet. Nem mindenki oda tölti fel élete legszebb perceit, nem mindenki csinál kirakatot az életéből.

2017. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!