Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék sikeresebb a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék sikeresebb a lányoknál?

Figyelt kérdés
Általában mindig az van ha találok egy jó csajt akkor általában az a vége nem jösz be nekem aranyos vagy. Igazából kevés lány jön be pedig szerintem nem nagyok az el várásaim. Utána pedig mindig csak barát akar lenni a lány pedig azt mondják rólam hogy kedves vagyok vicces de lehet velem komoly témáról is beszélgetni. Szerintetek min kéne javitanom?
2021. júl. 26. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nagyon nehéz megállapítani, hogy min kellene javitanod,mert nem írtál semmi olyat... Mit csinálsz, amikor próbálsz összejönni a lánnyal? Nem nyomulsz túlságosan?
2021. júl. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Határozottság. Barátnő szándékkal menj oda hozzá, ne baráti szándékkal. Már azonnal az elején mutasd ki, hogy neked tetszik és barátnődnek akarod. És ha ezt érzi, akkor ennek megfelelően fog viselkedni. Ha belemegy, akkor te is bejössz neki. Ha nem, akkor ott vége is, jöhet a következő.
2021. júl. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És általában milyen jeleket add ha pl be jövök neki?
2021. júl. 26. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdeklődik, figyelmes, szeretne közös programokat, sokat néz a szemedbe, mosolyog, nevet a vicceiden
2021. júl. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég tág téma de a lényeg a külső hogy legalább alapnak elmenjen lányoknak amugy is másodlagos. Legyél magabiztos, vicces és flörtölj jól. dióhéjban ennyi a lényeg
2021. aug. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!