Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy alacsony...

Miért van az, hogy alacsony srácként sokszor még sikeresebb vagyok a magas lányoknál? Az alacsony lányoknak ezek szerinte kevésbé jönnek be az alacsony fiúk?

Figyelt kérdés
Mondjuk exem alacsony csaj volt, de azelőtt meg azóta is inkább velem egy magas vagy még magasabb csajoknak tetszettem meg valamiért.
2014. okt. 20. 00:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán jó a humorod és/vagy magabiztos vagy. Belsővel nagyon sok külső hiányosságot ki lehet küszöbölni. Csak ezt sokan nem akarják el hinni.
2014. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányok többségben a magasabb fiúkat választják! Mint, ahogy én is a kis 160 centimmel! :D
2014. okt. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Èn 175 magas vagyok ès rám meg az alacsony fiúk ragadnak. Èn igazából mindíg magasat keresek ès kicsit találok.Már nem is èrdekel.Szóval valószínű,hogy ti vonzzátok be a magas csajszikat!! Ne foglalkozz vele az a lènyeg,hogy boldogok legyetek! Vízszintesen meg ugysem számít!! :D
2014. okt. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én alacsonyként jobban preferálom az alacsonyokat (160-175), én 156 vagyok, szóval nem nehéz túlszárnyalni. :)
2014. okt. 20. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!