Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek az izmos lányoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az izmos lányoknak nehezebb párt találniuk, mint a vékony lányoknak?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy egyrészt egy csomó fiúnak nem tetszenek az izmos lányok, illetve sok fiú fél az izmos lányoktól,(ezt a saját környezetemben tapasztaltam) vagy kellemetlenül éreznék magukat, hogy a barátnőjük izmosabb, mint ők, és ezért nem nyitnak feléjük, hiába tetszenek nekik.

2021. aug. 9. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ezt még hányszor kérdezed meg? Sztem mindkettő típusnak nehéz a párkeresés, főleg hosszútávon. Nekem bejönnek mind az izmos mind a vékony lányok, csak sajnos nincs önbizalmam, hogy megszólítsam őket, elhívjam őket randizni stb.

19/F

2021. aug. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Már megint ez a kérdés, látszik a férfi társaim "elkorcsulása". Na én még olyan lánnyal nem találkoztam aki izmosabb lenne nálam, viszont nekem tetszik ha egy kicsit izmosabb.
2021. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem nehezebb, csak máshol kell keresgélni.
2021. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Az hogy valaki sportol, izmos, egy dolog. De remélem nem ilyen női bodybuilderre gondolsz, mert az tényleg visszataszító. De belegondolok nekem még az úszónő szintú izomzat sem tetszik, nem tehetek róla valamiért csak az alacsony, törékeny nők tetszenek. De biztos van akinek bejön ez is. Azzal, hogy nő vagy, már nyert ügyed van, nagyon defektes csajnak kell lenni, hogy ne jöjj be senkinek. Ismerkedésre ajánlom az edzőtermeket, ott biztos nem esnek hanyatt, ha meglátnak egy átlagnál izmosabb nőt.
2021. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejönnek az izmos lányok.

Téged nem zavar, ha a pasi kevéssé izmos?

2021. aug. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Nem hinném.

Én a fél életem adnám egy sportos, izmos Nőért. Szerintem vonzó, és esztétikus alkat amiről beszélsz. Hogy kinek nem tetszik, az az ízléstelen férfiak dolga.

2021. aug. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kizárólag az izmos nők tetszenek, mások nem igazán hoznak lázba szexuálisan. Ahogy észrevettem, az izmos nők sokkal több férfi számára vonzóak, mint a vékonyak. Persze kinek mi az izmos... Én se a szteroidozott, csontos arcú szörnyekre gondolok, akikről már nehéz eldönteni, milyen neműek. Azokat nevezem izmosnak, akik rendszeresen sportolnak, formás, kerek fenekük van, domború combjuk, vádlijuk, a hátukon nem állnak ki a csigolyák, tónusosak a karjaik, a válluk, nyakuk. Akinek az ilyen nők nem tetszenek, azoknak szerintem valami baj lehet.
2021. szept. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lehet hülyén hangzik, de nekem az egészséges nők tetszenek (kint és bent). Nincs szem (lencse), haj, (festék)... zsánerem. Mire erre rájöttem majd 40 lettem. A művi dolgok viszont egyre jobban taszítanak az idő előrehaladtával.
2021. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!