Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pénteken voltam bulizni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénteken voltam bulizni Füreden a Helkában és ott találkoztam egy sráccal, hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem Füredre bulizni a Helkába.

Éjfél után leszólított egy srác táncolni, de elküldtem, hajnali 4 körül viszont ismét összefutottunk. Táncoltunk, beszélgettünk, aztán megcsókolt, és utána én visszamentem a barátaimhoz és ő is.

Se ő nem tudja az én nevemet, se én az övét,szóval ez itt kicsit problémás. Később elgondolkoztam hogy valószínűleg azért nem kérdezte, mert nem akart tőlem semmi komolyat. Igazából nekem sem jelentett sokat, csak úgy vagyok vele hogy ha már megtörtént akkor tudni akarom, hogy ki voltxd Olyan gyorsan történt minden, hogy akkor ez meg sem fordult bennem:(

Valami segítség, hogy esetleg hogyan tudnám megtalálni a közösségiken?


18/L



2021. aug. 29. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy.
2021. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Egy ötletem van: Keress rá a szórakozóhelyre instán és nézd meg a legutolsó képeket. Ha szerencséd van, a barátai tettek fel olyan képet, ahol ő is meg van jelölve.
2021. aug. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!