Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Talán nekem kellene változni ?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán nekem kellene változni ?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon szimpatikus számomra de ahogyan beszél az valami felháborító. Egyszerűen olyan stílusban adja elő magát amikor a haverjai között van. Folyton a “gyengébb” felet gúnyolja ki. Nekem ez egyszerűen felháborító. De amikor kettesben vagyunk akkor csendben van és értelmesen lehet vele kommunikálni. Úgy érzem a többiek miatt produkálja magát. De ez engem iszonyúan taszít. Vagy talán nekem illene változni ?

2021. aug. 29. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
96%

Semmiképpen nem neked!


Ilyenek a kamasz fiúk, haverok előtt játssza a nagyot, keményet. Mondd meg neki nyugodtan, hogy ez szerinted gáz, de ne akard erőszakosan megváltoztatni.

2021. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Ahogy a lányoknál a fiúknál is van egyfajta megfelelési kényszer. Le kell ülni és megbeszélni. Neki sem könnyű ez a korszak. Ne akard nagyon megváltoztatni őt se és magad meg végkép nem.
2021. aug. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, képes vagyok elküldeni mindenkit a francba, elég alpári vagyok sokakkal, de privátban teljesen más vagyok, pláne azokkal akiket kedvelek. Sok ilyen "haver" nem is érdemel mást, rengeteg az idióta, meg gyenge felfogású, nem értenek a szép szóból. Mondjuk én a gyengébbet sose bántottam, az tényleg elég gerinctelenség, pont, hogy az ilyen csávókat szoktam kiosztani.
2021. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem neked kell megváltoznod. Vagy megmondod neki, hogy megváltozik ő, vagy ne foglalkozz vele többet.
2021. aug. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A társaság, közösség, pláne tömeg hajlamos mást kihozni az emberekből, mint ahogyan négy szem közt viselkednek. Lehet, hogy érdemes elbeszélgetni vele róla, hogy ő hogyan látja, miként éli meg a dolgokat. Lehet, hogy egy idő után elgondolkodik, hatással vagy rá és jobban visszafogja magát - vagy kiderül, hogy mégsem akarsz annyira vele lenni. Hiszen az sem feltétlenül jó, ha megváltoztatsz valakit és a te hatásodra lesz más, mint amilyen magától volna. Ez persze lehet fejlődés, javulás is, ha ő is így érzi. De akár visszafogásnak, lehúzásnak, negatív hatásnak is érezheti.


Te csak akkor változz, ha a változás hasznos számodra, kedvedre van, úgy érzed téged szolgál. Ha csak azért változnál, hogy mások jobban elfogadjanak, kevésbé lógj ki, akkor nem biztos, hogy élvezni fogod. Persze ki tudja. Amíg nem próbálod ki, legfeljebb elképzeléseid lehetnek róla. Neked kell tudni, mi mennyire fontos számodra. Inkább te idomulsz a környezetedhez, vagy a környezeted alakítod az igényeidhez inkább.


Van egy mondás, miszerint "Nem változtathatod meg a barátaidat, de megváltoztathatod, kik a barátaid"...

2021. szept. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!