Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudom kideríteni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom kideríteni hogy van-e esélyem a lánynál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány évfolyamtársam, aki már egy éve nagyon tetszik, de nem merek lépni. Eléggé önbizalom hiányos vagyok, és szeretnék elkerülni egy potenciálisan a jövőben eléggé kínos dolgot, mint ezt (tehát ha nem sül el jól a dolog).


Múlt évben nem tűnt úgy mintha érdeklődne irántam, de idén mintha fordítva lenne. Ismerősöm facebookon, mert még a nyáron bejelöltem, de mint most, úgy akkor sem volt semmilyen indokom ráírni.


Én informatikára, ő sportszakra jár, tehát a házi, dolgozat, stb. nem éppen opció.


Tudom hogy nem tudtok annyira személyre szabottan segíteni, de nekem semmi ötletem nincs, hogy milyen ürüggyel kezdjek vele beszélgetni. Az önbizalmam pedig nulla, szóval odamenni hozzá nem is merek.



2021. szept. 1. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Akkor van esélyed, ha beszélsz vele.

Ha csak ülsz és előre sajnáltatod magad, hogy milyen kellemetlen lesz neked ha felsülsz, akkor majd nézhetet, hogy más elviszi előled.

Mindig lehet találn valami témát, amivel el lehet indítani egy beszéletést.

2021. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés nem más, mint KERESÉS. Lehetetlen, hogy mindenki bejön az elsőnek, mindenkinek bejön az első.

Igen! próbálkozni kell.

Nincs témád? Egy suliba jártok, egy évfolyamba. Kezdjétek a tantárgyakkal, tanárokkal, mi szeretne lenni egyikőtök és mi a másik. Kérdez valamit a sportjáról (kedveled, nem kedveled), mondj neki valamit az informatika szépségeiről, kérdezd meg, hogy ő kedveli-e. Idővel rátérhettek mástémára ami éppen eszetekbe jut (vándormadarak, kirándulás, ki merre járt, ételek, italok, család (hadd ne soroljak fel minden lehető témát).

Légy kezdeményező és szólítsd meg. Legfeljebb azt mondja, hogy van barátja. Ekkor tudomásul veszed és nézel másik lány után (ha akarsz).

2021. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!