Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha a kiszemelte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a kiszemeltem nem érez irántam semmit?

Figyelt kérdés
Még azt sem lehet mondani, hogy friendzoneba lennék. Gimiben évfolyamtársak voltunk, most kezdtük az egyetemet és egy koliba lakunk. Egy baráti társaságban vagyunk, de inkább ilyen haveri átlagos kapcsolat van köztünk. Kedves velem mindig, de látszólag semmi érdeklődést nem mutat irántam, pedig próbáltam kezdeményezni, figyelmes és kedves vagyok vele mindig. A legjobb barátomnak fel is tűnt, hogy bejön nekem. Jelenleg fogalmam sincs, hogy mit kéne tennem, és hogy mit csinálok rosszul.

2021. szept. 7. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Mond el neki őszintén, hogy mit érzel, ha hajlik rá akkor minden fasza, ha nem szeretne tőled semmit akkor úgysem tudsz mit tenni.
2021. szept. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj felnőttként, fogadd el, keress mást.


Ahogy a régi parasztok mondták, ne fuss olyan szekér után, ami nem akar felvenni.

2021. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ma minden kiszemeltem viszonozta volna az érzéseimet és vágyaimat, akkor egy generáció marad volna nő nélkül.
2021. szept. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem csinálsz rosszul. :-) Nem mindig kölcsönös a vonzalom, sajnos. De hátha, csak mulya. Lehetsz kicsit pajkos vele, hogy: "Hé, neked van barátnőd? S nem szeretnél?" Vagy csak hívd el valahová: "Nincs kedved hazakísérni?", "Megeszel velem egy sütit itt a cukrászdában?" Aztán vagy eljön és beszélgettek, s kiderül, hogy érdekesek vagytok-e egymás számára, vagy nem, akkor az rossz, de legalább egyértelmű. 48f
2021. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utasitsd el
2021. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Most pontosan leírtad ami velem történt néhány évvel ezelőtt! :D


Szerintem először gondolj bele: a szíved mélyén hogy érzed? Van nála esélyed? Nem? Ha tényleg látsz rá lehetőséget hogy viszonozhatja az érzéseid, mondd el neki! Ha viszont nem, akkor jobb ha hagyod. Én az elsőt választottam annak idején, és nagyon csúnya pofára esés lett a vége. :,)


De ez csak az én történetem, szurkolok nagyon, hogy neked összejöjjön a dolog!

Semmit sem csinálsz rosszul, csak így tovább, és hajrá!❤

2021. szept. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bassz rá..

Azt kéne tenned.

Pasiként mondom nem nőként.Mert nyilván nők azt fogják neked irni hogy "halgass a szivedre",mond el neki mit érzel stb.

Na ez a legrosszabb amit tehetsz.Ezért nem jó nőkre hallgatni ha csajozol.

Ha nem érez semmit és ez biztos akkor szard le magasrul.

2022. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!