Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhw vissza jelölt a crussom*-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhw vissza jelölt a crussom*-*-kiszemeltem- hogy irjak rá vagy mit csináljak? 16/L

Figyelt kérdés

Nem volt még egy barátom se pedig 16 vagyok:( És ő azért tetszik mert nem olyan külseje mint a többi fiúnak-vagy a többségnek, hanem hosszú a haja és szerintem rocker *-* meg nagyon aranyos a mosolya meg magas és állati sexi :3

Nem csináltam még ilyet szóval ilyenkor mi a "szókás" mit tegyek irjak rá? Mit irjak? Nem akarok tolakodó lenni meg semmi..:(( Am nem járunk egy suliba, csak ő is gitározik abba a klubba ahol én, de másik csoportba vagyunk. Nagyon ritkán hetente egyszer látom:( Csoda hogy megtalátam fb-nxd egy szót nem beszéltem vele élőben se meg semmi:(( csak felsorolom a tényeket segitsetek:DD meg ami még ezembe jutot azt leirtam lejjebb:)



Szóval ő rocker vagyik hosszú a haja meg bőrkabátja van és rock koncertet meg egy bandás nyeremény játékot osztot meg onnan gondolom:3

De barátnőm is rocker ő nagy metálos sűrűn jár koncertre, rengeteg bandás pólója, pulcsija, meg pár nyaklánca is van. Van szimat szatyra, meg málhája na meg kék a hajaxd szóval ha valaki rá nézz aki nem retardált az látja hogy rocker.

Na most arra akarok kijukadni hogy a kiszemeltemnek éppen hosszú a haja de nem tűnik nagy rockernek ami nekem jó mert én se vagyok az.., de szerintem hamarosan az leszek tutixdd ha a barátnőmön mulik akkor biztosxd


Még annyi hogy nagyon kösszi annak aki elolvasta ezt a mini regényt..xd és fordítot rám időt:)

Helyesírásomba kérlek ne kössetek bele siettem ha valamelyik szót olyan értelmetlenül irtam, hogy nem birod kiolvasni, akkor arra nyugodtan kérdez rá:33

De fel is vagyok mentve helyesírásból, szóval nem osztályozák, de javulgat csak lassan:(



#szerelem #Crush #barát. kiszemelt
2016. nov. 4. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj rá valami gitározással kapcsolatos dolog miatt.
2016. nov. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát először is a lelkesedésed iszonyat aranyos :D

szerintem ne úgy írj rá, hogy "szia, mizu" mert attól kínosabb a világon nincs.

kérdezd mondjuk meg, hogy ő-e az, aki oda jár gitározni, ahova te

ha nem fogyatékos, le fog neki esni, hogy szeretnél beszélgetni/ismerkedni

és így szépen belefolytok egy csevegésbe

sok sikert!

2016. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1 Ez tetszik jó ötlet:3 Igyekszek bátorságot nyerni és ráirok, majd, de nagyon félek tényleg rosszabb vagyok mint egy nyúl:(
2016. nov. 4. 20:37
 4/11 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy, mondom ezt lanykent es 100%osan heterokent :DD

Mar szerintem azzal is levenned a labarol ha eztaz egesz kerdest belinkelned neki facen :D

De amugy tok atlagosan ra irsz, hogy pl. lattad a klubban, es megszeretned ismerni,ha o is beleegyezik akkor meg mar tudnatok beszelni a gitarokrol, stb :)

2016. nov. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy újabb felszínes kistini, aki majd miután a "fú, de szexi" kiszemeltje alaposan helyben hagyja, majd jön ide sírni, hogy minden pasi ugyanolyan, meg hogy őt senki nem veszi komolyan.
2016. nov. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolso, mar nem is azert, de ha te nem tartod szexinek a kiszemelted akkor ott bajok vannak..
2016. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minek hasznalsz idegen nyelvu szavakat ha azt sem tudod hogy irjak?

Amugy ne legyel felszines, rafogsz ni :D

2016. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#2 Ohh cuki vagy:D

Igen a szia mizu olyan gáz..xd de egy ilyen " Szia leeset a gitáromról az egyik hangoló kulcs te meg tudod szerelni;D"- ezt úgy oda irnámXDD.., de nem merem úgy se:(

Szia veled járok együtt gitárra? Szimpatikusnak tünsz/ tetszik a stilusod.:) vagy Szia együtt járunk gitárra és valami xy a gitárról kérdés is jó ötletnek tűnik:)

Köszi menni fog^^"


#3 Te is aranyos vagy^^

Igen ez tök jóXD elküldöm neki "Kérlek válaszóld meg nekem:3 aztán sugd meg a választ;D" ez lenne a legegyszerűbb:D

Már tudom mit kéne irni:) menni fog ez^^"

2016. nov. 4. 21:03
 9/11 A kérdező kommentje:
A #3 az #4-es szeretett volna lenni..><"
2016. nov. 4. 21:05
 10/11 A kérdező kommentje:

#7 Csak egy betüt hagytam éppen ki belöle és a kulcs szó megjelölésben helyesen irtam. Alapjáraton nem használok ilyen szavakat, tumblr csoportban rá ragadnak ezek az emberrexdd


Alapjáraton probálok nem felszines lenni nem akarok ezért ráb@ nixd

DE ha tegyük fel egy arc nélküli társ keresön null felszinességel ismerkednék meg xynal, aki nagyon kedves, aranyos talizunk azt elrabol vagy akiről aztán kiderül sorozat gyilkos a kis huncut..xd nem tudom félek az ilyesmitőlxd legalább az arcát muszály látnod hogy betud azonosítani, viszont akkor se fogod meg tudni, hogy milyen ember valójában.

A mai világban nehéz nem felszinesnek lenni hiszen azt amit képiselsz vagy szeretsz azt a külsödön fogod kimutatni pl olyan ruhákat hordasz amin kedvelt anime karektereid vannakstb.. és valaki azért a pólóért akar téged megismerni akkor az már felszines..

De nem tudsz felszinesség nélkül végig menni az utcán, a szüleink is igy tanítottak minket "Ne álj szóba idegenekkel" vagy "Ha valamit kérdezni akarsz pl az időt valakitől akkor idősnőtől vagy bácsitól tedd"

Értem az ilyesmit lehet a cuki coffos kislány hord a zsebébe bicskát, és a teljesen feketébe öltözött menő srác csak gyászol valakit..

Na lehet marhaságod hordtam össze de nem másoltam se honnan..xd saját vélemény.(Közbe felakardtam a trágárság szűrön..)

2016. nov. 4. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!