Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tudnak az ilyen srácok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnak az ilyen srácok?

Figyelt kérdés

Az ilyen könyvekben/videókban elmondott közhelyes példákra nem vagyok kíváncsi, úgy vettem észre ezekkel maximum csak barátkozni lehet, de van akit inkább simán semmibe vesznek vagy kiröhögnek. Olyan ez, hogy 30 srác ismerősből 25-re rá se néznek lányok, 4-nek mindig legfeljebb nagy nehezen a jó csaj csúnyácska barátnője jut csak, 1 meg ha akarna naponta 5 fullos csajt hazavihetne.

Személyes tapasztalatok érdekelnek, hogy aki ismer ilyet, vagy ő maga ilyen lenne, mi a titka?



2021. szept. 9. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen imádok lányokkal beszélgetni. Örömömet lelem benne. Persze azért az adrenalin szint is felkúszik, mikor odalépek egy idegen lányhoz, de az esetek többségében pozitívan végződik a dolog, pedig se izmos nem vagyok, se magas, se jóképű. Ha feszengve mész oda, azt kiszúrják. Ha nem örömből, élvezetből csinálod, akkor nem fog működni a dolog. Biztos haza tudnék vinni több lányt is, de egyrészt azzal akarom fűteni a hangulatot, hogy csak egyre figyelek, másrészt általában az életkedvem is elmegy, ha pár túlzottan erkölcstelen lányba sikerül belefutnom, ezért a legnormálisabbat próbálom kiválasztani. Ami még fontos, hogy nem tervekkel érkezem. Lesz, ami lesz, felesleges előre gondolkodnom. Lehet összejön egy kellemes éjszaka, vagy "csak" egy telefonszámmal térek haza, de mindenképp boldog leszek (a lánnyal együtt), mert imádom ezt csinálni.
2021. szept. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!