Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy találjak meg valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tamas3791 kérdése:

Hogy találjak meg valaki akinek a becenevét tudom, és egy várost?

Figyelt kérdés
Tudom hogy X-nek becézik, Y korú, és Z városban lakik, de hiába keresek ezekre, valahogy sehogy sem találom, ötletek?

2021. szept. 27. 08:49
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha becenévvel, nyilvános életkor és lakóhely adatokkal együtt fenn van valamelyik közösségi oldalon, akkor rengeteg kitartó keresgéléssel meg lehet. Ha nincs fent vagy csak nem publikusak az adatai, akkor pech.
2021. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Tudod hogy néz ki??

Nézd meg z város önkormányzati lapját és nézd végig az embereket.

Vagy esetleg közeli nagyvárosi csoport tagok között. Pl z ben hallottam.

2021. szept. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szatam9a ***** válasza:
100%

Nem szép dolog a stalkeredés.

Adj fel hirdetést a város csoportjában mondjuk facebookon mint fentebb írtàk.

2021. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem titokban akarom figyelni, csak meg szeretném találni, írni neki, beszélgetni, csak ez valahogy kimaradt a buli közben


Mert azért egy buliba mégsem veszem elő hogy te figyu már fent vagy facebookon?

2021. szept. 27. 12:14
 5/7 szatam9a ***** válasza:
100%
Hát ha akarsz még vele beszélgetni akkor de? :'D ha akarsz vele még beszélni találkozni szimpatikusok vagytok egymásnak akkor miért ne? És nem az a kérdés,hogy fentvan-e hanem,hogy milyen néven van fent :D mert már mindenki fent van lol.
2021. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mert azért egy buliba mégsem veszem elő hogy te figyu már fent vagy facebookon?"

Pedig ez így működik, ha szeretnéd vele buli után is felvenni a kapcsolatot. Még ha nem is feltétlen facebookkal, de valamilyen elérhetőséggel.

Ha meg nem adja meg, legalább még ott kiderül, hogy feleslegesen keresnéd később.

2021. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Facen lehet város által is keresni, lelehet szűkíteni a kört. Ha tudod a becenevét (pl, Jani -> János, és nem valami olyat mondott neked, hogy ő Groot (hasamra ütöttem és írtam valamit sorry), akkor a nevét is beírhatod a keresőbe (nem muszáj a teljes nevét, elég azt amelyiket tudod)... És kidobja az azonos nevűeket, abban a Z városban... Esetleg, ha van közös ismerősötök, akkor nála rákérdezhetsz vagy az ő ismerősei között is megnézheted.
2021. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!