Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít el mindenki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el mindenki?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, bi,és igazából mindegy kinél próbálkozok, elutasítás a vége.

Próbálkoztam:

lánynál - elutasított,

fiúnál - elutasított,

idősebbnél - elutasított

fiatalabbnál - elutasított

hasonló személyiségűnél - elutasított

eltérő személyiségűnél - elutasított

Azt senki nem mondta meg, hogy miért utasított el, csak olyanokat mondtak, hogy nem érezték azt a szimpátiát, amit kellett volna. Hát, sokra megyek vele.

Nem tudom eldönteni, hogy most csúnya vagyok, vagy a személyiségem rossz, de szerintem amúgy mind a kettő. Persze, mondhatjátok, hogy nem is így van, de szerintem ha nem így lenne, akkor nem utasítanának el mindig.

Nagyon szeretném már, hogy valaki megöleljen és elmondja nekem, hogy számítok és értékes vagyok, de nem tudom ez valaha meg fog -e valósulni.

Szóval, szerintetek miért utasítanak el folyton? És mit tehetnék ellene?



2021. okt. 1. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Vannak bajok bőven. De igy kb elsőre amig TE magadat nem látod értékesnek és szerethetőnek addig másoktól ezt hogy várod el? Ha ez megvan utánna jöhet a többi
2021. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán az a ragadós fajta vagy, aki valójában tolakodó.
2021. okt. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk nem láttunk elsőben, a külső sokat számít, de lehet nem az miatt utasitanak el.
2021. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1 - Épp ellenkezőleg. Ha mások (akik többen vannak) nem gondolják úgy, hogy szerethető/értékes vagyok, akkor valószínűleg igazuk van. Szerintem ha mások szerint nem vagyok elég jó és én mégis annak látom magam, az simán csak beképzeltség lenne.

#2 Nem hinném, hogy ez lenne a probléma. Direkt próbálok figyelni arra, hogy ne legyek nyomulós. Nem erőltetek semmit és nem is lógok 0-24-ben a kiszemeltemen (ha épp van).

2021. okt. 1. 12:30
 5/14 A kérdező kommentje:
#3 - Oké, ezt értem, de nekem is csak ilyen ködös indokokat mondtak. Amúgy 175 cm/55 kg, rövid haj, barna szem, ha ezzel előrébb vagy.
2021. okt. 1. 12:34
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Próbálkozz tovább, aztán majd csak sikerül. Esetleg azt megpróbálhatod, hogy hogy mondjuk két hónap után ráírsz valakire, aki elutasított és kérd meg, hogy írja meg, hogy mi a gond veled, szerinte tudnál-e valamit máshogy csinálni, stb. Én pl. ott csesztem el a lányokkal, hogy egyből mindent ráborítottam a csajokra, és ez ijesztő/sok volt számukra. Illetve nem igazán voltam jó abban, hogy a jeleket olvassam, s így csak bennem játszódott le az egész... lehet neked is valami e téren nem hasznos tulajdonságod...
2021. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok még. Lehet, csak a megfogalmazásod szerencsétlen, de úgy is lehet érteni a kérdésed elején, hogy neked kb. mindegy, hogy kivel lennél, csak valakivel. Ha ez így van, azt pl. megérezhetik és nem kérnek belőle. Tehát hogy nem konkrétan ő érdekel, hanem csak valaki. De ez csak egy tipp.
2021. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6-7 - Értem, amit mondasz, de ez nincs így. Nekem is vannak elvárásaim, én se jönnék össze akárkivel. Társkeresőn pl. a fiúk nagy részét élből elutasítom, mert vagy csak kalandot akarnak vagy egyszerűen nem tudnak beszélgetni. A kérdésem elején csak azt akartam érzékeltetni, hogy eddig többféle embernél is próbálkoztam, de hiába.

Az sem igaz, hogy egyből rájuk zúdítok mindent. Első találkozón inkább csak mesélek magamról, illetve kérdezem, hagyom, hogy ő is beszéljen magáról.

A jeleket tényleg nem tudom olvasni. Sajnos ilyen vagyok, nem tudom ezzel mit tudnék kezdeni.

Mindenesetre köszi a választ!

2021. okt. 1. 15:59
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbálj olyannál próbálkozni aki sebzett / szar kapcsolatban van évek óta.

Én így léptem ki önámító hitegető kihasználós mérgező kapcsolatból egy mint utólag kiderült sokkal stabilabb és értékesebb kapcsolatba, ahol pár év alatt megéltem annyit mint az előzőben egy évtized alatt se.

2021. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mivel mindketten szar kapcsolatból jöttünk ahol egyikünket állandóan kidobták és a küszöb alatt könyörögte magát visza, másikunkat meg állandóan megcsalták, de mindíg megbocsátott, így sokkal jobban megbecsüljük egymást jelenlegi kapcsolatomban.

Előző voltam.

2021. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!