Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért utasít el mindenki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasít el mindenki? Valami annyira taszító bennem?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve szakítottam barátnőmmel azóta újra nézelődök mik vannak manapság és a legtöbb lány tök jól néz ki :D szép karcsúak és pozitív beállítottságúak ami nálam szempont..de valahogy mindegyik elutasít vagy talál mást vagy csak barátnak akar semmi másnak...külsőre nem vagyok egy kirívó ember 175 cm 75 kg izmos alkat oldalt rövidebbre nyírt barna haj sötétbarna szem....semmi extra..belsőre kedves,barátságos,segítőkész,figyelmes,törődő,eléggé őszinte,nagyon vidám ember vagyok :D ugyanakkor hirtelen haragú és makacs és egyes témákban türelmetlen, néha túl komolyan veszek dolgokat...szabadidőmben sokat sportolok válogatott is vagyok egy jó ideje hétvégéimen az egyik nap általában verseny van...nagy elvárásaim szerintem nincsenek a lányokkal szemben külsőre legyen karcsú,normál vagy sportos nekem ennyi bőven elég :D belsőre meg legyen ugye pozitív és vidám lehetőleg ne legyen nagy buliállat...bennem van a hiba? az elvárásaimban? 17/F

2016. márc. 13. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nincs ebben hiba mással is van ám ez így nekem pl 2 éve nincs senkim sőt aki közben lehetett volna még az is barát lett, olyan helyzetből hogy csak dugás nem volt még. De őszintén szólva engem már nem érdekel minnél jobban görcsöl rá az ember annál nehezebb , és annál jobban nem jön tehát szarabb. Nyugi jönni fog ,még keresned sem kell csak annyi hogy nyitott szemmel kell járni nem kell több.
2016. márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha bajod van magaddal és nem fogadod el önmmagad akkor persze hogy nem fognak kedvelni. Fogadd el annak amilyen vagy add elő önnmagad tanulj élj amig tudsz es akkor egy lány is nagyon lesz az életben nekem eddig 2 volt most szabad vagyok de majd ugyis tudom hogy lesz mert megint messze szállnak a gondolataim. szoval ennyit akartam röviden élj azzal ami benned van meg magad vagy es akkor nem veszik észre rajtad hogy furcsa vagy.
2016. márc. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!