Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha én csúnya fiú vagyok akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én csúnya fiú vagyok akkor több az esély csúnya lánynál?

Figyelt kérdés
Nagyon sok szép lánynál próbálkoztam de azt mondtak csúnya vagyok több esélyem lenne egy kevésbé szép lánynál?
2021. okt. 10. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Ez sajnos nem így működik
2021. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Ugyanis a jó nőknél sokkal többen próbálkoznak, értelemszerűen nálad megnyerőbb külsejűek is. A kevésbé szép lány kevesebb hapiból válogathat, így könnyebben tudod felhívni a figyelmét a jó tulajdonságaidra, előbb veszi észre, hogy okos, vicces, udvarias vagy.
2021. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem,lehet eljön az idő egyszer hogy találsz olyan lányt aki úgy szeret ahogy van
2021. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Vagy*
2021. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem. Ez nem ezen múlik.
2021. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
A szépség relatív.
2021. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt így nem jelenteném ki. Szép lánynál is lehet esélyed, ha ő belédszeret.
2021. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
#7 így van, kinek a pap, kinek a paplan.
2021. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

Mindenkinek más a vonzó. Amit te utálsz magadon, lehet hogy egy bizonyos lánynak pont vonzó.


Nyilván nem az olyan alapvető dolgokra gondolok, mint pl. ápoltság, egészség.

2021. okt. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!