Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok hogyan ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

Elmentem bulikba, de ott 1 buli kivételével csak olyanok srácok jöttek hozzám, akik vagy nem jöttek be vagy semmi komoly folytatása nem lett. Hogy máshogy/hol lehetne ismerkedni, és ezt most komolyan kérdezem? Társkereső szerintem még túlzás lenne

18/L



2021. okt. 29. 22:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
8-as, ez már egyéni szocprobléma.
2021. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

A férfiak és a nők is keresik a válaszokat, pedig csak egy kicsit kéne többet hozzátenni. Fél mindenki a másiktól és nem mer legalább egy próbát megtenni, de keresi a válaszokat. Elvagyunk kényelmesedve, és így nem mehet tovább. A fiú és a lány is az ismerkedős guidera fecsérli az időt ahelyett, hogy ismerkedne. Nem megy az elején? Tökmindegy. A teniszben se két ütés után vagy profi hanem 10000. És teniszben személyesen tudom mondani, hogy évegkig gyakoroltam szerválni és még most is gyakorlom mert még mindig nem úgy szerválok mint djokovic úr.


valószínűségszámításnál tanultuk a nagy számok törvényét, ami azt mondja ha marha sokszor végzek el egy kísérletet akkor az esemény megtörténik. Úgyhogy ne csüggedj.

2021. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

#12 Azért ahhoz a marha sok kísérlethez tegyük hozzá azt is, hogy Einstein megmondta, hogy "Bolond, aki mindig mindent ugyanúgy csinál, mégis más eredményt vár." A kitartó, sokszori kísérletezésnek csak úgy van értelme, ha módszeresen mindig változtatsz valamin és figyelemmel kíséred, hogy milyen változás miben hoz más eredményt, hogy amikor a várt eredményt kapod, utána reprodukálható legyen a folyamat.


A többiben viszont igazad van, hogy a gyakorlás és kísérletezés az ismerkedésben is nagyon fontos, ahogyan a bátorság és a kezdeményezés is.

2021. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Itt az én példám az apám munkatársának van egy lánya (na én fiú vagyok de a példa érthető) 1

8.os voltam amikor először találkoztunk elkezdtünk beszélgetni aztán ugyan abba a suliba mentem ahova ő járt már egy éve (igen egy évvek idősebb húha) aztán jött egyre közelebb kerültünk egymáshoz képletesen meg gyakorlatilag minden szempontból konkrétan a tudomásuk nélkül a szomszédba költöztek ugyebár nem tudták valami érthetetlen oknál fogva hogy mi lakunk ott és ezután a suli végzetével egy főiskolára mentünk és most 6 évvel később itt vagyunk még mindig szóval ne várd hogy rögtön sikerülni fog de 18 vagy nem kell magyaráznom

2021. nov. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!