Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai fiatalok hogyan ismerked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatalok hogyan ismerkednek?

Figyelt kérdés

Elmentem bulikba, de ott 1 buli kivételével csak olyanok srácok jöttek hozzám, akik vagy nem jöttek be vagy semmi komoly folytatása nem lett. Hogy máshogy/hol lehetne ismerkedni, és ezt most komolyan kérdezem? Társkereső szerintem még túlzás lenne

18/L



2021. okt. 29. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Sokan az iskolában ismerkednek, mások barátaiknak az ismerőseivel, olyanokról is hallottam akik instán találtak egymásra, vannak akik ehhez hasonló oldalakon, játékokon keresztül ismerkedtek meg... Igazából rengeteg lehetőség van, ugyanakkor teljesen megértelek, hogy nehezen találsz valakit. Főleg, hogy normális srácokból kevés van a bulikban, szóval nagyon nehéz őket megtalálni (nekem sem sikerült még).
2021. okt. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sokan csak ismeretségen keresztül tudnak, mert szociálisan 0-hoz közelítenek. És az osztálytársi, iskolai körön kívül meg esetleg hobbin kívül megáll a tudomány. Sokan online próbálnak, de annak többsége kudarc lehet, mert sok buktatója van, persze lehet buliban is, de ehhez nem mindenkinek van mersze. Rengeteg elutasító ember van aki esélyt sem ad a megismerésre. Régen akár az utcán is lehetett, manapság meg lassan egy szűk baráti körön kívül nem is ismerik egymást az emberek.
2021. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Én sehogy:(
2021. okt. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Üdv a klubban
2021. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Lehet interneten is, nem kell feltétlenül társkeresőn. Elmehetsz picit színvonalasabb szórakozóhelyekre is, egy buli nem a legalkalmasabb hely társkeresésre. Kiülhetsz egy parkba (barátnőkkel) is, hátha megtalál valami szimpi srác, vagy akár ti is találhattok valakit.
2021. okt. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. F-snak, és az első szembejövőtől, aki nem hány rájuk, elájulnak és összejönnek.
2021. okt. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
31%
A nők úgy, ahogy csináltad, csak ne add fel 2 eset után. Lehet a 101. buliban jön majd oda hozzád az igazi. A férfiak pedig úgy, hogy mennek oda mindenkihez és próbálkoznak. Ennyi.
2021. okt. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
#7 persze csak mikor az ember az 1000.hez megy oda, vagy a 100.at hajtja el, akkor már nincs olyan sok kedve a dologhoz.
2021. okt. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Én bulikban szoktam főként, vagy egyetemen. Este azért egy buliban könyebb. 18F
2021. okt. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
43%
Sehogy....
2021. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!