Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudhatom konkrétan,ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom konkrétan,ha NEM jövök be egy férfinek? Jelek,mit csinál,mit nem csinál stb...ilyenekre gondolok...

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 06:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem mutatja az érdeklődés leghalványabb jelét sem (pl. szándékosan hátat fordít, igyekszik távol tartani a látómezejétől.)


Konkrét szituáció leírás esetleg? :)

2021. nov. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugy viselkedik mint masok, vagy probal kerulni teged
2021. nov. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ismerősök vagyunk FB-n de nem írt még egyszer sem,pedig én próbálok közeledni felé,beszélgetést kezdeményezni stb..


Kb.1 hete láttam,de miután meglátott engem,szinte kilépett,hogy ne is találkozzunk...

2021. nov. 7. 08:57
 4/7 A kérdező kommentje:
A macskás képeim viszont likeolja :-)
2021. nov. 7. 08:59
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Lehet, hogy bátortalan és közömbösséggel leplezi ezt a tulajdonságát.


A férfiak többségét nem tanítják meg az érzelmek helyes kifejezésére.


1-es válaszoló voltam.

2021. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
A macskákat bírja, téged nem. Ha lájkolja egy macskás képedet az nem azt jelenti hogy kapásból el is akar venni feleségül. Ha akarna valamit tőled akkor keresné a lehetőséget arra hogy a közeledbe kerüljön. A férfiak általában ilyenek. Vannak persze kivételek mint például én aki inkább kerülöm a lehetőségét annak hogy összefussak azzal a nővel aki tetszik. Ha meglátom már a gyomrom összeszorul, rendesen rosszul leszek a közelében. Ha véletlenül mégis összefutunk akkor meg mintha a villám vágna belém,szörnyű ez. Kezdeményezni nem lehet ilyen állapotban mert 10 másodperc alatt hülyét csinálok magamból, mint ahogy ez mindkét nőnél sikerült akikkel kapcsolatban ilyen érzéseim voltak eddig az életben. De a magamfajta gyári hibás barmok az azért mindenképpen a kisebbség, a többségnek az udvarlás, a csajok befűzése nem jelent túl nagy problémát és könnyedén, élvezettel teszik ezt.
2021. nov. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem érdekled (ettől még a macskáidat tarthatja cukinak) vagy nem adsz elég egyértelmű jeleket.

De az szerintem sajnos nem jó jel, hogy elrohant a közeledből.

2021. nov. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!