Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy lány, aki irtóra bejön, jófej, jó a személyisége, jól néz ki, jó az alakja, stb, sorolhatnám. Kezdeményezni nagyon nem merek, mert kb én vagyok az osztály fekete báránya és nem igazán kedvelnek. Már 9. eleje óta bejön, most vagyunk 10.-ben. Az elején eléggé flegma volt, meg minden, ez mostanra elmúlt, de nem nagyon szoktunk beszélni. És az is oka annak hogy nem merek kezdemémyezni(mert egyébként kezdeményező típus vagyok), hogy ha visszautasít, lehet hogy az egész osztály, vagy a fél iskola erről fog témázni. Volt már ilyen, csak nem velem... Szerintetek mit tegyek? /// 16F

2021. nov. 19. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Elkezdesz iskolán kívűl csajozni.

Ha sikerrel jársz akkor érdekes leszel a sulidban a lányok szemében így lehet hogy előbb-utóbb ennek a csajnak a figyelmét is felkelted.


Nyugi, ugyanígy használják ki a lányok a fiúkat is szóval ne legyen bűntudatod.

2021. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

37 vagyok, régen volt a középiskola, de 4 lány járt oda, akiből 3mat meghúztam, és igen, arról beszélt mindenki.


De inkább így gondolkodj:


Életed folyamán 100 nőből 10 fog nem visszautasítani, ha totálisan átlagos vagy. Senki sem röhög ezen, mindenki ebben él. Mi fog történni, ha nem sikerül? Semmi. Mi fog történni ha sikerül? Az egész iskola arról fog beszélni, hogy mekkora király vagy.


Mindig, mindenben az életben kockázat és haszon van, egyszerűen nem biztos semmi. De ha kell a csaj, akkor próbáld meg, mert soha nem fogod tudni elengedni, ha nem teszed :)

2021. nov. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Erről szól az élet "próba cseresznye" . Folyamatos próbálkozás az egész élet aztán vagy siker valami vagy nem. De ne meny neki semminek, hogy "úgysem fog sikerülni" érzéssel, gondolattal, mert hatványozottan rontja a pozitív végkifejletet minden esetben. "Nem az a szégyen, ha elbuksz ha nem ha nem bírsz felállni."
2021. nov. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha te csak azért nem mersz próbálkozni, mer nem vagy népszerű, akkor ezt ne úgy fogd fel, hogy etől még kevésbé leszel (most se vagy), fogd fel úgy hogy ez egy lehetőség, hogy az legyél.
2021. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"ha visszautasít, lehet hogy az egész osztály, vagy a fél iskola erről fog témázni"

Honnan tudnák meg? A sulirádióban akarsz szerelmet vallani?

2021. nov. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös

Nállunk az az alap hogy mindenki mindent tud. Elég egy pletykás környezet sajnos.

2021. nov. 20. 13:21
 7/7 charlessheepford válasza:
52%
Minden csoda 3 napig tart... Ha be is sülsz max téma leszel egy hétig. Aztán jön az újabb szenzáció. Szokj hozzá amúgy. Ez az átlagos férfi sors.
2021. dec. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!