Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiú normál esetben 17-18...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú normál esetben 17-18 évesen talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Aki ebben a korban nem talál azzal baj van?

Én örülök ha 25-26 éves koromra összejön valami. Nekem nincs szerencsém ebben.


2021. dec. 9. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nincs baj, nekem is 22 évesen volt az első, nem is vágytam rá hamarabb. De újabban is azt mondom, hogy többet árt mint használ, legalábbis a legtöbb nő, ha barátságnál többről van szó. Barátnak nagyon jók, tök jó velük beszélgetni, értelmesek, de amint egy pár vagytok, előjön belőlük a házisárkány.
2021. dec. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Normál esetben legkésőbb 17-18 évesen. Igen, aki nem talál azzal baj van. Nem árt felkeresni egy pszichológust mert szinte biztos, hogy van több olyan mentális problémája ami az élete többi területén is problémát okoz.
2021. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Csak akkor van ezzel baj, ha annak gondolod. De ha tök idegenként azt mondom, hogy baj attól jobb lesz? Változtat bármin?
2021. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Próbálj ne a saját kortársaid között keresni, hanem kicsit fiatalabb lányoknál. Nekem 18 évesen 16 éves lánnyal sikeült, de még simán belefértek volna a kilencedikesek is, 14-15 évesek. Majd 25-26 évesen jársz 18 éves lányokkal. A saját kortársaid már 18-25 éves srácokkal járnak. Viszont a kilencedikesek felnéznek a te korosztályodra.
2021. dec. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
1-es barátként még lehet velünk beszélni mi:')
2021. dec. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekem még idősebb csajt is sikerült kifognom, senki ne ringassa magát abba az elméletbe, hogy 16-18 körüli csajok, csak 25 körüliekkel vannak. Pontosabban azért vannak velük, mert ők már agyilag érettebbek, amolyan tökösebb csávók, de ha ez megvan egy velük idős srácban akkor az sem lesz akadály.

Próbálkozni kell, és több csajnál, ha már nagyon zavar, hogy nincs senki, nem évekig nézegetni egy valakit a buszon, vagy az iskolában. Elárulom, az ilyen kis plátói szerelmekből sosem lett semmi.

Lehet szerencse kérdése is, meg akármi, de nem létezik, ha ismersz 10 csajt, abból legalább 1-nél ne legyen semmi esélyed. Csak úgy kell alakítani, hogy össze is jöjjön. Én voltam olyan csajjal is akinek alapból nem voltam szimpi.

És később csak nehezebb lesz... tinikorban még lehetsz csóró, később már nem csak az számít, hogy kulturált legyél, meg szebb az ördögnél, hanem, hogy fel is tudj mutatni valamit... pénz, karrier, lakás stb...Kevés olyan nő van aki elnézi, hogy te vagy a csóróbb, és magához fogad, majd ő segít, szerelem vak stb... de itt is kell legyen benned valami extra, hogy valakit ennyire megfogjál.

2021. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Sokan nem találnak ebben a korban barátnőt, de nincs is ezzel baj. Lehet, hogy nem elég érett rá, nincs kedve, nem tudna minőségi időt tölteni egy lánnyal, magasak az elvárásai, önbizalomhiányos, stb. Ezer oka lehet, azaz nem feltétlen baj az, ha még nincs barátnője ennyi idősen.:)
2021. dec. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
#2 tehát mentális problémám van, mert itt vagyok 19 évesen, soha nem volt barátnőm, mert az iskola/munka utáni szabadidőmet egyedül akarom tölteni, miután napi x óra után elegem lesz az emberekből? Nem tudok semmit nyújtani egy lánynak, önző vagyok, tudom hogy nem foglalkoznék vele eleget, akkor minek erőltessem? Majd egyszer talán...
2021. dec. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ez hülyeség, nekem eddig 2 lány tetszett, az első még 13-14 évesen egy 1 évvel fiatalabb lányba, aki visszanézve elég bunkó volt egyébként és eléggé lerombolta az önbizalmamat is, úgyhogy jó is, hogy nem jöttünk össze, a másodiknak meg, aki most tetszik barátja van, akkor meg? Nem tetszhet minden csaj én meg nem fogok olyannál próbálkozni, aki sem külsőre, sem belsőre nem tetszik. Úgyhogy nem, nincs olyan, hogy normál esetben X évesen már van az embernek valakije, talán 40 felett már elgondolkodhatsz azon, hogy vajon veled van-e a baj, addig meg tök felesleges. Jelen pillanatban nem is tudom, hogy tudnék-e a barátnőmmel foglalkozni ha lenne, így is hulla vagyok miután hazaérek a munkahelyről.
2021. dec. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!