Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kinek van igaza? Barátnőm azt...

Kinek van igaza? Barátnőm azt mondja normál a súlya.

Figyelt kérdés

Barátnőm azt mondja normál a súlya.

Szerintem meg sovány. Testkép zavarban szenvedhet, mert naponta 3X nézi a hasát a tükörben, ha rá áll a mérlegre és úristen!!! kövér vagyok fogyóznom kell. (56-ot mutatott).

21,23 a test tömeg indexe, eszerint normál, de 2 kiló híján (ami az ebéddel meg az előző napival ki is merül)

sovány a BMI szerint is. Most 53 régebben volt 57 sokkal jobb bőrben volt. jóval nőiesebb volt. Most mikor mondom neki, megvan sértődve, és azt mondja 5 kilóval kevesebb lenne akkor jólétezné magát a bőrében.



2012. szept. 23. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A BMI-re nem lehet teljesen adni, de itt azért nagy valószínűséggel normális a súlya. Viszont az már nem normális, hogy ennyiszer ellenőrzi és hogy így reagálja le, tényleg testképzavara van. Figyelj rá, nehogy anorexiás vagy bulimiás legyen.
2012. szept. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 168 cm vagyok és 54 kg. Testtömeg indexem 19,13. Pedig nem vagyok csont sovány. Sosem fogyóztam, nem voltam anorexiás, sem bulimiás. Ilyen az alkatom.

Én normálnak mondanám a barátnődét is. Hány cm egyébként?

2012. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!