Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Küzdjek érte vagy lépjek túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek érte vagy lépjek túl rajta? Esetleg mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok és még sosem volt párkapcsolatom. (Ismerkedtem lányokkal, de volt hogy nem volt meg az összhang, távolság miatt nem lett az egészből semmi se vagy épp a csaj hülyített stb.) Viszont mostanában megtetszett egy lány, elkezdtem vele beszélgetni és kezdtem úgy érezni, hogy megtaláltam végre akit kerestem. Mindig is tisztában voltam vele, hogy a szerelem vak és eddig is elfogadtam a hibáikkal együtt a kiszemeltjeimet, de ennél a lánynál valahogy azt érzem, hogy számomra tökéletes. Rengeteg közös van bennünk ízlés és hobbi terén is (amit ő is megjegyzett párszor), egész nap el tudunk beszélgetni, nagyon értelmes, törődő és jólelkű, imádja a dumámat és a bókjaimat és nem mellesleg külsőre is pont az esetem és gyönyörű. Egyszerűen már nem érdekel más lány, csak ő. Persze, sok lány van a Földön, de kétlem, hogy lenne mégegy ilyen, akivel ennyire összeillenék. Egyetlen baj volt; az utalásaimra óvatosan válaszolt, de nem egyértelműen elutasítóan. Gondoltam, hogy biztos csak idő kell neki az előző kapcsolata után vagy még gondolkodik. De nem ez történt. Hetekkel azután, hogy elkezdtünk beszélgetni, megtudtam, hogy egy másik fiúval alakulnak neki a dolgok (valószínűleg már akkor is ismerkedtek, amikor én elkezdtem vele beszélgetni), akivel azóta össze is jöttek. Viszont a lány nem nagyon beszél nekem a srácról és ha mégis megemlíti, mindig csak "barátom"-ként utal rá (azaz nem mondja ki a nevét). A sráccal még nem váltottam egy szót se, de eddig minden ismerősömtől azt hallottam, hogy egy elkényesztetett gerinctelen érdekember és hogy kislányokat zaklatott. Nem túlzok, egy jó szót sem hallottam még róla. A lány Snapchaten is küldi a közös képeket streakben (ha valaki nem tudná, körüzenetként) és minden képen azt látom, hogy a lány vigyorog, a fiú pedig agresszív arcot vág és sosem mosolyog. Elszomorít, hogy egy ilyen fiú miatt kezel a lány csak barátként. Ráadásul nem tudom elfelejteni, mivel minden nap beszélünk és ha nem keresem, ő keres engem. Kezdek beleőrülni. Várjam ki amíg szakítanak vagy mit tegyek? Valamint lehet, hogy bennem van a hiba? Adok a külsőmre, igényesen öltözködöm, edzek, vannak céljaim, társasági ember vagyok, lány ismerősök szerint helyes vagyok, a lány és mások szerint van humorérzékem és jó a dumám... nem tudom, hogy mit tehetnék még, hogy elég legyek. Más lánnyal már azért sem szeretnék párkapcsolatot, mert ezt a lányt nem tudnám elfelejteni és nem tudnék így mást szeretni, hogy ő jár a fejemben.


Mit tennétek a helyemben?



2022. jan. 12. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt kimondottan a csajjal van a hiba, és nem érdemes vele foglalkozni, egyrészt a leírásod alapján már most 99% hogy folyamatosan hazudik neked (gondolom másoknak is), lehet össze sem illetek csak adja a szépet meg a jót...stb.


A magány rossz tanácsadó, inkább keress valaki mást (ezt sem kell eldobni, legyen csak barát de ennyi),.

2022. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, keresd aki oszinte es teged akar
2022. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány is csak x dologra tart téged, nem őszinte. Sajnos sok ilyen eset van, nem egyedi ami történt veled.


Érdemes lenne továbblépni és hagyni őt.

2022. jan. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%

A csaj is gerinctelen, hiszen egyértelműen el kellett volna utasítania, de nem is ez a lényeg.

Egy dolgot javasolnék: Hívd el kettesben és beszéljétek ki a kettőtök helyzetét, mert ez így nem egy jó állapot. Őszintén, face to face. Legyél picit tökös, és közöld vele, hogy neked nincs időd szórakozni, azaz vagy válassza a másik fiút, vagy válasszon téged, de ne tartson kételyek közt, mert ez számodra nem oké.

(Abban az esetben viszont nem érvényes az üzenetem, ha a csaj "a" barátom (és nem "egy" barátom) megnevezéssel hivatkozott a fiúra, mert ezzel egyértelműen pasiként utalt rá.)

2022. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
Mitől különb a többinél?
2022. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
De jó volt ezt végig olvasni. Hogy ilyen rendes srác vagy, felejtsd el ezt a lányt nem érdemel meg. Megtalálod azt az embert aki amit más nem értékelt ő fogja.
2022. jan. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Most kezdem belátni, hogy lehet csak azért "tart", mert jó társaság vagyok neki és jól elbeszélgetünk, de valahogy élőben találkozni "sosincs ideje". Bezzeg A barátjával hétköznap este is találkozgat. Oké, ő a nagy szerelme (mégha egy gyökér is), de nem hiszem el, hogy nem lenne rám egy órája mostanában.


18:08-nak pedig: Eddig mindig törődő volt és érdeklődő. Gyakran megkérdezte, hogy milyen napom volt, bókolt, játékból húztuk egymás agyát, miattam maradt fent sokáig írogatni, gyakran rám írt és mindig megvolt a téma. Egyszerűen jól éreztem magam vele és ráadásul az esetem is.

2022. jan. 12. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!