Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel nem tudok olyan jól...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel nem tudok olyan jól dolgokat megfogalmazni tudnátok adni néhány tippet hogy mit írjak egy lánynak?

Figyelt kérdés
2022. febr. 2. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
Szija csaje, te bébi gádzsi figyejjé mán ne haraguggyál má meg hogy csak így e rádírok, láttalak tegnap a buszmegbe nagyon jól níztél ki hajjakmeg abban a majócsikszes izében e. Arra gondoltam hogy nem-e lehetne-e hogy tudod tanálkozhatnánk valahol megihatnánk valamit kólára meghínnálak. Nagyon jó csöcsöid vannak néztem tesiórán istennő vagy hajjakmeg veled álmodom anyám életire mondom. Amúgy tudom hogy teccel a Bécinek is mert tudom de ne mennyél el vele az szipus drogos gyerek meg a báttyáék futtatnak tudod majd elvinnének tégedet is Bécsbe k.rvának.Én nem vinnélek el tégedet Bécsbe k.rvának. Én csak sétálnák veled a parkba oszt fognánk egymás kezit, beszélgetnénk sokat meg ülnénk a padon meg minden. Etetnénk a kacsákot a tóba. Eljössz-í velem, holnap háromkor várlak a buszmegbe, jajj nagyon szíp vagy isten az atyám meghalok éretted.
2022. febr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Helyetted ne jöjjek én vele össze?

Nem köteledésből mondom, de ha most leblokkolsz, akkor később is gondjaid lehetnek.

De tényleg, csak annyit gondolj ki a fejedben, hogy mi érdekel vele kapcsolatban és írd le. Nem kell ezen görcsölni, írd ami először az eszedbe jut (69-en kívül 😂)

2022. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
92%
Adhatunk tippeket, de az nem te leszel, nem a te személyiséged jön majd át rajta, ami nem igazán jövedelmező megoldás.
2022. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Az nem baj ha nincsenek annyira eredeti gondolataid és nem tudsz jól fogalmazni, de ezen olvasással, művelődéssel tudsz segíteni, itt a válaszok közt nem lesz jó megoldás
2022. febr. 8. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!