Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell buliban csajozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell buliban csajozni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, hogy miért, de több elutasítást kaptam buliban, ami miatt elmegy a kedvem. Nem vagyok csúnya szerintem minimum átlagos vagyok. Hogy kellene közeledni, hogy sikerrel járjak? Vagy rossz lányoknál próbálkoztam? Milyen jelek vannak annak hogy egy csaj szívesen benne lenne veled egy táncban?

2022. febr. 12. 06:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
93%
Hát ez engem is érdekelne mivel hasonló helyzetben vagyok. Valaki aki ebben a témában otthonosan mozog az válaszol légyszives.
2022. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Esetleg a pultnál ácsorgó csajtól megkérdezed, hogy meghívhatod e egy italra. Ha igent mond, akkor kérsz neki. Megkérdezed, hogy tetszik e neki a zene. Ha mozog rá, akkor valószínűleg igen. Megkérdezed, hogy nincs e kedve táncolni. Vagy igen vagy nem.

Én személy szerint nem szeretem mikor odapattan hozzám egy csávó, hogy ropjuk együtt.

2022. febr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
En a kettesel ellentetben jobban szeretem ha csak igy odajon tancolni es leveszi a testbeszedembol hogy akarom-e vagy nem. De ha a pultnal odajon az is elsulhet jol. Viszont a szorakozohelyeken sokat szamit a kinezet meg a kiallas mert ilyenkor mindenki az alapjan itel hiaba mondja valaki hogy nem. Mert ilyenkor meg nem ismerjuk az illetot semennyire ezert inkabb a megjelenes alapjan itel az ember.
2022. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%

Leírhatnál egy-két példát, hogy eddig pontosan hogy közeledtél hozzájuk, mi meg véleményezzük, hogy az jó szöveg-e?!

49f

2022. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

Az összes fenti válasz rossz. És ha rendes nőt akarsz magad mellé, meg nem akarsz összeszedni egy szexuális úton terjedő betegséget, akkor felejtsd el hamar ezt a buliban ismerkedős dolgot.

Járj gyülekezetbe, oda járnak a rendes, igényes nők.

2022. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
#5 hát ötöském, ha buliban csak "nem rendes", fertőző lányok vannak, akkor a vallási felekezetedben meg minden nő lelke meg van nyomorítva azzal az otromba tanítással, hogy a szex bűn. Csak egy ellen-általánosítást írtam neked, puszi!
2022. febr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

#5 ne papolj mar olyanrol, amirol semmit nem tudsz!

voltal mar valaha buliban?

2022. febr. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6 és 7 balfütyik vagytok. Több buliban jártam életemben, mint amennyiben ti valaha is lesztek.

6-os, te pedig egy komplett barom vagy. Semmi tudásod, csak böfögöd a bolsevik ezeréves kaki antikeresztyén maszlagot. Ez már nagyanyád idejében sem volt "menő". Azóta sem az.

Ha nem lennél ekkora seggarcú, tudnád, hogy a Bibliában egy hatalmas fejezetet kapott a szexualitás is, és annak az a fajta megélése, ami Istennek kedves.

HÁZASSÁGBAN.

Akinek ez nem tetszik, az úgysem akar semmi komolyat egyetlen nőtől sem.

Az olyan haljon meg szűzen inkább.

2022. ápr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A Biblia szerint a házastársak BÁRMIT csinálhatnak, ami csak kielégíti őket. Teljes szabadságot kapnak a keresztyén párok a szex terén is.

Egy szabály van, HÁZASSÁGBAN kell.

Aki ezt nem tudja, az sajnos egy tudatlan kis fütyikalap. Európaiként illik legalább ennyit tudni a világvallások témakörben.

2022. ápr. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
8# csoda, hogy buliba elmehetsz. Nem mondtál semmi újat, írtál egy otromba általánosítást én meg egy ellenáltalánosítást. Erre kimondtad, amit én is, hogy általánosítok. Éles a szemed!
2022. ápr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!