Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem nemsikerül buliban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem nemsikerül buliban vagy iskolában vagy akárhol csajozni?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék ténylegesen komoly kapcsolatot és én próbálkozok ismerkedni, de csak barátzónába raknak.

De a az olyan emberek akik kihasználják a őket azok kellenek a lányoknak. nem értem.



2018. szept. 30. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:

1, igen

2, csinald te is ha mashogy nem megy :/

2018. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyáron sikerült becsajoznom, a csaj aranyos volt meg volt is kaland,de ide a balcsira csak munka miatt jött így ment vissza bp-re és előző héten derült ki hogy van palija xd ezután mentegetőzött,hogy már nem az :D

Rip érzések.... 21 vok D:

Ráérsz még és neked nem kell ez az érzés, mert most kicsit a padlón vagyok :D

2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!