Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtud változni valaki vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtud változni valaki véleménye rólam?

Figyelt kérdés
A dolog komplikált. Szóval van egy lány akivel már egy jó ideje egy iskolába járunk, együtt nőttünk fel szó szerint is és képletesen is, egy osztályba járunk 7 éve. Soha nem beszéltem vele, az elején nem is akartam, az élet területein és kinézetre is egy polccal feljebb voltam mint Ő szóval akkoriban úgy gondoltam, hogy belőle nekem hasznom nem lehet, nem nyitottam felé, Ő pedig tudom, hogy félénk, senki felé nem nyitott. (7 év alatt nem beszélt senkivel, csak ha kérdezték). Viszont egy ideje arra jutottam, hogy szívesen megismerném őt, de félek, hogy már nem lenne rám nyitott, nyíltan nem tettem ellene soha semmit, de szerintem ettől függetlenül rossz véleménnyel van rólam úgy általánosságban. (nagyszájú, szabad szellemű ember vagyok, megtudnám neki érteni, ha nem kedvelne, pedig én még változtatnék is magamon, ha Ő azt szeretné). Szóval, ha esetleg Ő nem kedvelne engem, gondoljátok van rá esély hogy 7 év után bele megy egyáltalán, hogy megpróbáljak változni vagy valami, hogy barátok tudjunk lenni? 21/F

2022. febr. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hátha csak a barátja akarsz lenni szerintem lehet megváltozik a véleménye, lehet egyedül érzi magát most, legalábbis erre tudok gondolni a leírtak alapján.


Ha meg szó szerint a barátja akarsz lenni az már kicsit komplikáltabb, de szerintem arra is van esély.

2022. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak a közelében szeretnék lenni, mindegy, hogy milyen kapcsolat lenne köztünk. Meg szeretném ismerni, de félek, hogy már ezzel elkéstem.
2022. febr. 16. 17:06
 3/3 NTBS ***** válasza:
Igen megtud változni a véleménye rólad. Vedd fel vele a kapcsolatot és kiderül mi lehet belőle. Én szurkolok neked.
2022. febr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!